אלפי שקלים או שנפרסם
"שלם או שתיחשף" | צילום: רויטרס, חדשות

"אם לא תשלם אלפי שקלים במזומן, נפרסם סרטונים ונחשוף את הנטייה המינית שלך": שני צעירים וצעירה נעצרו השבוע בחשד שסחטו שני גברים באזור השרון על רקע נטייתם המינית. מתלונותיהם של שני קורבנות הסחיטה עולה דפוס פעולה דומה של החשודים: אחד מהם הזמין את הקורבן לפגישה אינטימית, שם המתינו לו השלושה ודרשו ממנו כסף באיומים. שוטרים ארבו לחשודים ותפסו אותם בשעת מעשה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

החקירה נפתחה לפני כשבוע לאחר שהתקבלה תלונה מתושב השרון, שהכיר את החשוד ונענה להזמנה שלו להגיע לפגישה בעלת אופי מיני בתל אביב. כשהמתלונן הגיע למקום המפגש, הוא הופתע לגלות את החשוד ממתין לו עם אישה נוספת.

הם איימו עליו ודרשו סכום של 200 שקל ובהמשך הובילו אותו לכספומט קרוב ודרשו שימשוך עבורם סכום כסף נוסף. זמן קצר לאחר מכן החשוד התקשר למתלונן, דרש ממנו 3,000 שקל במזומן ואיים כי אם לא יעביר לו את הכסף, הוא יפרסם סרטונים בעלי אופי מיני של המתלונן ויפיץ את נטייתו המינית ברבים.

שוטרים סמויים הציבו מארב ותפסו על חם

במקביל, תלונה נוספת התקבלה מגבר מאזור השרון שדיווח גם הוא כי נסחט באופן דומה. מהחקירה התברר שבאמצעות איום זהה- לפרסם את נטייתו המינית ברבים - דרשו ממנו החשודים לשלם סכום של 20 אלף שקל.

ביום שלישי האחרון קבעו החשודים והמתלונן הראשון להיפגש בקניון עזריאלי בתל אביב. הפעם הגיעו למפגש גם שוטרים סמויים ומיד לאחר העברת הכסף הם עצרו שני חשודים במקום, כשאחד מהם היה עסוק בצילום המפגש. לאחר מעצרם, זומנה לחקירה גם הצעירה החשודה שהייתה שותפה למעשים והיא נלקחה למעצר.

אתמול התקיים דיון בהארכת מעצרם של השלושה, בני 18-20 מתל אביב, בבית משפט השלום בפתח תקווה. מעצרם של שניים מהם הוארך ביומיים, ומעצרו של החשוד השלישי הוארך בארבעה ימים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו