שוד במחלקת היולדות: דפנה שחר ליוותה בשבוע שעבר את בת זוגה בלידה בבית החולים שיבא ברמת גן. כשחזרה מארוחת הצהריים לחדר שבו נמצאה התינוקת, היא הופתעה לגלות גבר זר מחטט בחפציה. היא לא נרתעה, תפסה אותו בכוח והשתלטה עליו עד להגעת אנשי האבטחה של בית החולים. "הייתי באטרף - נתתי לו מכות והתחלתי לצעוק", שחזרה היום (רביעי) בריאיון לאורן וייגנפלד ב"מהדורה ראשונה".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

לדבריה של שחר, החשוד ניצל את העובדה שכולם היו בחדר האוכל, ונכנס לחדר על מנת לגנוב. "זה קרה בשבוע שעבר כשהתינוקת הייתה בקושי בת יום", היא סיפרה. "חזרנו לכיוון החדר, ופתאום ראיתי רגל לא מזוהה מבעד לווילון. פתחתי אותו וראיתי זר מחטט לי בדברים".

דפנה לא היססה ושמרה על קור רוח. "צעקתי עליו 'מה אתה עושה?' ואמרתי לקרובת המשפחה שהייתה איתי לקחת את הילדה ולצאת מיד מהחדר", היא שחזרה את רגעי המתח. "החזקתי אותו חזק, תפסתי אותו בידיים והתחלתי לצרוח. הוא הסתובב והפיל מידיו את הדברים שלקח. אז הבנתי שהוא סתם גנב אבל כבר הייתי באטרף".

האם הטרייה סיפרה מאיפה שאבה את האומץ להגיב בצורה הזו: "לא ראיתי בעיניים. אני לא יודעת מי הוא ומהו, גבר זר שעומד ליד תינוקות רכים. אחרי שתפסתי אותו הוא התחיל להגיד 'סליחה, זו טעות', ניסה להתחמק, אבל החזקתי אותו ולא עזבתי".

מי שילדה היא בת הזוג של דפנה, ולדבריה הן נכנסו לתהליך ועשו את כולו יחד, מההחלטה להביא ילדים לעולם, דרך ההחלטה על התורם והמימון ועד ביצוע כל ההליכים. "בית החולים היה נהדר והתייחסו אליי כאמא", אמרה. "אך מבחינת ההכרה הרשמית של מדינת ישראל ומשרד הפנים לצערי זה לא נרשם".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו