זירת הטביעה, לפני כחודשיים
טביעת בן ה-4 באמבטיה: האם נעצרה | צילום: דוברות מד"א, חדשות

המשטרה עצרה הבוקר (שלישי) את אימו של הילד בן ה-4 שטבע אמש באמבטיה בדירה בעיר אילת. במשטרה צפויים לבקש מבית משפט השלום בעיר להאריך את מעצרה לצורך המשך חקירת נסיבות המקרה. במהלך הלילה התקשו החוקרים לחקור את האם בשל מצבה הנפשי הקשה והרעוע לאחר האירוע. לאחר שבסופו של דבר בוצעה חקירה באזהרה, החליטו במשטרה לעצור את האם. בנוסף, היא תובא גם להסתכלות פסיכיאטרית. מצבו של הילד עדיין קשה והרופאים נלחמים על חייו.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

אמש, ילד בן 4 טבע באמבטיה בדירה באילת. כוחות הצלה שהוזנקו לזירה ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים יוספטל בעיר. במשטרה בודקים את החשד שאמו של הילד היא זו שהטביעה אותו. כוחות משטרה נמצאים במקום ותיחקרו את שני ההורים - ההערכה היא שהרקע הוא פלילי.

מבית החולים נמסר שמצבו של הילד אינו יציב והוא מטופל במחלקה לרפואה דחופה כשהוא מורדם ומונשם. הוא הועבר לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבו קשה. "כשהגענו למקום ראינו פעוט כבן 4 מחוסר הכרה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים וכשייצבנו את מצבו פינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה", סיפר פרמדיק מד"א אבירן אשכנזי.

לפני כשנה פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום חמור נגד אם מאשדוד בגין הטבעת בנה בן הארבעה שבועות בג'קוזי בבית מלון. מפרטי כתב האישום הקשים עולה כי האם סיפרה לחוקרים ש"השכינה משכה את התינוק לתוך המים".

בעדותה מסרה האם כי היא נכנסה לג'קוזי יחד עם בנה התינוק על מנת לקלח אותו. בשלב מסוים, לדבריה, התגלתה לה השכינה ומשכה את התינוק לתוך המים. עוד ציינה כי בשלב זה עזבה את אחיזתה בו ואפשרה לבנה הפעוט לטבוע בטענה כי הוא צריך להיות "מלך המשיח" ולגדול.