חשד לפגע וברח. אילוסטרציה (צילום: דניאל נחמיה, החדשות)
המשטרה פתחה בחקירה | צילום: דניאל נחמיה, החדשות

גופות גבר ואישה, אב ובתו כבני 60 ו-40, נמצאו הלילה (שישי) בדירה בשכונת נאות לון בבאר שבע. שוטרי מחוז דרום הגיעו לזירה בעקבות דיווח של השכנים על שמיעת ירי, ומחקירה ראשונית עולה כי מדובר ברצח והתאבדות.

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

השוטרים הוקפצו לאירוע בעקבות דיווח שהגיע למוקד 100 של המשטרה. צוותים של מד"א מרחב נגב שהגיעו לזירת האירוע נאלצו לקבוע את מותם במקום, לאחר שמצאו אותם ללא סימני חיים. המשטרה פתחה בחקירה.

פרמדיק מד"א ברק ויטנברג סיפר: "כשהגענו למקום ראינו בדירה גבר כבן 60 ואישה כבת 40 מחוסרי הכרה, הם סבלו מפצעי ירי בפלג גופם העליון והיו ללא סימני חיים. ביצענו בהם בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נקבע מותם".

על פי נתוני המשטרה, בשנים 2013-2016 נרצחו בישראל על רקע פלילי 113 נשים. מכלל הנשים שנרצחו בשנים 2013-2016 ,כ-51% נרצחו בידי בני זוגן או על ידי קרוב משפחה אחר. בעשור האחרון 126 נשים נרצחו בידי בני זוגן.

שעות לאחר מכן: חשד לרצח בצפון

שעות לאחר מכן נמסר מהמשטרה על גבר בן 33 שהגיע לבית החולים האנגלי בנצרת כשעל גופו סימני דקירות. גורמי רפואה ביצעו בו פעולות החייאה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי מדובר בחשד לרצח שהתרחש בכפר יפיע שבצפון. החקירה נמשכת לבירור כלל נסיבות האירוע באמצעות מעבדת זיהוי פלילי ניידת.