"להיות עורך דין בשירות הציבורי זה להיות עו"ד עם משמעות, עם שליחות. הצורך הזה לייצג את האינטרס הציבורי מיוחד בעיניי" - כך התבטא לפי כשנה נציג הרשות לניירות ערך, ערן שחם-שביט, מי שפורסם כי תיאם את הארכת מעצר החשודים בתיק 4000 עם השופטת רונית פוזננסקי-כץ.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

שביט התייחס גם לייחודיות של עבודתו כמי שעוסק בשילוב בין התחום הפלילי לתחום העסקי, והתפאר בכך שיש לו ולשותפיו יכולת "לתרום ולשנות את שוק ההון". הסרטון פורסם בעמוד המעסיק של הרשות לניירות ערך באתר Careebiz, פלטפורמה שמטרתה לתת למועמדים ועובדים בתחום המשפט מידע על המעסיקים בענף.

חדשות עשר פרסמו אתמול (ראשון) מסרונים שנשלחו בין שחם-שביט לשופטת המעצרים בתיק 4000, רונית פוזננסקי-כץ, ולפיהם השניים תיאמו את מספר ימי המעצר שהיא תאשר עבור החשודים בפרשה.

המסרונים המרשיעים (צילום: באדיבות חדשות 10)
המסרונים בין השניים | צילום: באדיבות חדשות 10"לפחות הבשורות הנחמדות שאור ועמיקם ישתחררו מחר, תיראי מופתעת", כתב שחם-שביט באחד המסרונים לשופטת, כשהוא מתייחס לבנו של שאול אלוביץ' ובכיר החברה עמיקם שורר. "אני מתחילה לעבוד על הבעה הולמת של הפתעה מוחלטת", השיבה.

"סטלה ואיריס נבקש מחר ימים ספורים. יבקשו שלושה ימים ואת בהחלט, אבל בהחלט יכולה לתת יומיים", כתב הנציג על מנכ"לית בזק ורעייתו של אלוביץ'. פוזננסקי כץ ענתה: "אתה ממשיך לגלות לי הכל ואני אאלץ להיראות ממש ממש מופתעת".