האב בדיון בהארכת מעצרו (צילום: החדשות)
האב בדיון בהארכת מעצרו | צילום: החדשות

אביה של כוכבת הילדים המפורסמת שנעצר בחשד לביצוע עבירות מין במעריצות קטינות יובא מחר (שלישי) לדיון נוסף בהארכת מעצרו. בינתיים מינתה המשפחה עורך דין חדשה לייצגה, עו"ד שרון נהרי, שתאר את גרסתו של האב לחדשות נגדו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"מרשי טוען כי לא הפיץ כל מסרים, תמונות או תכנים מיניים וכי חדשות לבקרים מתחזים בשמו בפרופילים בדויים וברשתות החברתיות", אמר עו"ד נהרי. "בנוסף, מכריו וחבריו משתמשים בטלפון הנייד שברשותו".

עוד הבהיר האב בגרסתו כי בתו לא הייתה מעורבת כלל בפרשה. "כוכבת הילדים לא היתה חברה, משתתפת או מנהלת בקבוצת הוואטסאפ ואין לה כל קשר או ידיעה לתכנים ואף לא נחקרה כלל כחשודה בעניין זה", הוסיף עורך הדין.

אין תמונה
עו"ד נהרי

בשבוע שעבר הגיעה הכוכבת עצמה למסור עדות במשטרה וסיפרה את הצד של המשפחה בפרשה. הכוכבת גיבתה את גרסתו של אביה לפיה הוצאה המעריצה מניהול קבוצת מעריצים של הכוכבת ובתגובה הפיצה עלילות שווא.

"חיי הפכו לגיהינום"

"אני לא הייתי חברה בקבוצת המעריצות, אבל ידעתי על קיומה", סיפרה הכוכבת. "אני לא יכולה לנהל קבוצות כאלה, בכל פעם שאני פותחת את הפלאפון שלי יש לי עשרות אלפי הודעות. בתקופה האחרונה, כמה בנות שהיו חברות בקבוצת המעריצות, חלקן מנהלות, התחילו לסחוט אותי, לאיים עליי ולקלל אותי".

הכוכבת הצעירה סיפרה כי אחת המעריצות החליטה להטריד את אחיה הקטן. "אחת המעריצות, פיתחה אובססיה לא נורמאלית כלפי המשפחה שלי ואחי הקטן שהיית מאוהבת בו בטירוף" סיפרה. "אם הוא היה מעלה 'סטורי' בו הוא צולם עם ילדה, היא הייתה משיגה את הטלפון של הילדה ושולחת לה הודעות נאצה".