אזיקים, מעצר, משטרה, עצור (צילום: רויטרס, חדשות)
אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

הותר לפרסום: בתום חקירה משטרתית סמויה וממושכת נעצר אתמול (ראשון) אביה של כוכבת ילדים, גבר בן 48 תושב הוד השרון, בחשד לביצוע עבירות מין בקטינות. על פי החשד, הגבר ביצע את העבירות בהתכתבויות בוואטסאפ עם מעריצות של בתו שכללו אופי מיני בוטה. בהמשך היום יובא האב לבית משפט השלום בראשון לציון לדיון בהארכת מעצרו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

החקירה החלה לאחר שהוריה של בת 13 התלוננו במשטרה. במשטרה מאמינים שהמתלוננת היא לא הקטינה היחידה כלפיה ביצע את עבירות המין וייתכן שישנן ילדות נוספות שנפגעו. כאמור מדובר באביה של כוכבת ילדים שבין היתר הפיק וניהל את המופע ולוח הזמנים של בתו.

הגבלה על שיתוף הודעות בוואטסאפ (צילום: 123RF, חדשות)
עבירות מין דרך הוואטסאפ | צילום: 123RF, חדשות

לפי החשד, במסגרת פעילותו ניהל האב גם את קבוצת הווטסאפ של המעריצות והמעריצים של בתו. באחד הימים, הוריה של נערה בת 13 שמו לב להתכתבות בעל תוכן מיני בוטה לכאורה שקיים עם הילדה. הורי הקטינה, שנדהמו לגלות מי עומד מאחורי ההתכתבות, שהחליטו הגישו תלונה במשטרה. לאחר מכן הוציאה המשטרה צו איסור פרסום גורף על כל פרטי הפרשה ובתוך כך החלה לחקור את התלונה.

העבירה המיוחסת לו היא ביצוע מעשים מגונים בקטינות בנסיבות מחמירות. מקורבים לזמרת אומרים כי אביה, מתוך מטרה לטפח את הקריירה של בתו, מנהל קבוצות מעריצים ומעריצות בוואטסאפ, בטלגרם ובעמודי פייסבוק, אבל הוא לא מנהל את זה באופן בלעדי: ישנן ילדות ונערות שמנהלות קבוצה.

אין תמונה
עו"ד אסף דוק

לפני כמה חודשים, התגלע סכסוך בין האב ובתו לבין אחת המנהלות. אחרי שהזהירו את המנהלת מספר פעמים על אופן התנהלותה, הם נאלצו לחסום אותה ולסלק אותה מאחת הקבוצות. מדובר באקט משפיל עבור אותה ילדה, ומקורבי הזמרת טוענים כי אותו אירוע הוא זה שהוליד את התלונה.

עו"ד אסף דוק, שמייצג את האב יחד עם עו"ד עודד רגב, מסר בתגובה: "מרשי מכחיש מכל וכל את כל החשדות החמורים האלה שמייחסים לו. כל חטאו הוא שבמסגרת המאמצים שהוא עושה ודואג לבתו ולקריירה שלה הוא ניהל את הקבוצות אבל לא ניהל אותן באופן בלעדי. אני מאמין שעם התקדמות החקירה אנחנו נצליח להוכיח את חפותו: זו תלונת שווא שנולדה מתוך נקמה אישית של ילדה שסולקה מהקבוצה. צריך להדגיש שאף אחד לא מנהל את הקבוצה בהתנדבות, אלא עבור תמורה כספית".

אין תמונה
עו"ד עודד רגב