תושבי טבריה, ששהו היום (רביעי) ברחוב נחמני בעיר, נחרדו כשהבחינו בחשוד ברצח גרושתו מתהלך ברחוב לאחר שערף את ראשה. בתחילה לא הצליחו להבחין במה האיש מחזיק בידו, אולם לאחר מכן התבררה האמת המזוויעה. "חשבנו שזה סתם חפץ שעטוף במגבת", סיפרו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"בהתחלה הוא התהלך כרגיל ברחוב", סיפר וויסאם דראושה, קבלן שעבד ברחוב. "הוא החזיק את הראש שערף בידיו ושם סרט על המגבת כדי להחזיק אותו. הוא שם אותו כמו קסדה". 

הקבלן הוסיף: "בהתחלה לא הבנתי מה הוא מחזיק, חשבתי שמדובר בראש של בובה". לאחר מכן סיפר דראושה כי החשוד לקח עמו את הראש הכרות לכיוון פח האשפה וניסה להבעירו.

בהמשך, כך לפי דראושה, הוא שאל את החשוד מדוע בגדיו ספוגים בדם - אך הוא לא השיב.

זירת הרצח בטבריה, אתמול (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
"מראה מחריד". זירת האירוע | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

המתנדב שחזר: "התגלה מחזה מבעית"

"כשהגיעו השוטרים הוא לא התנגד", ציין. "הוא הושיט להם את הידיים והם שמו לו את האזיקים".

יוסי אוקנין, מתנדב איחוד הצלה המכהן גם כחבר במועצת העיר טבריה, נכנס מיד לדירה הבוערת בה נמצאה גופת גרושתו של החשוד. "האנשים שהיו כאן סימנו לנו להגיע במהירות לאזור השריפה", שחזר.

"בהתחלה כשניגשתי לאזור, ראיתי חפץ מגולגל בתוך מגבת. חשבנו שזו בובה. מיד שפכתי מים כדי לכבות את הדליקה, ואז התגלה לעיני המחזה המבעית: ראש אדם עם גפרורים סביבו".

זירת הרצח בטבריה בשבוע שעבר (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
"חשבנו שזה ראש של בובה" | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

סמוך לשעה 12:30 התקבל דיווח במוקד 100 על חשוד הצועד ברחוב נחמני, כשבגדיו ספוגים בדם. כשהגיעו השוטרים בליווי כוחות ההצלה הם הבחינו בדירה הבוערת. עם כניסתם לתוך הבית הם גילו את גופת האישה שרופה לאחר שראשה נערף.

זירת האירוע בטבריה (צילום: אופיר נחמני, הרשת הצפונית)
"החזיק כמו קסדה". טבריה | צילום: אופיר נחמני, הרשת הצפונית

מחקירה ראשונית בזירת האירוע עולה כי החשוד, האיש עליו דווח למוקד 100, כרת את ראשה של גרושתו, והצית את הדירה בה בוצע המעשה. השוטרים שהגיעו למקום עצרו אותו לאחר שככל הנראה נמלט מהמקום. נסיבות האירוע נחקרות.