כוחות משטרה גדולים הוזעקו היום (רביעי) לדירה ברחוב נחמני בטבריה, לאחר שהתקבל דיווח על חשוד המתהלך עם כתמי דם על בגדיו. השוטרים שהגיעו למקום הבחינו בדירה שעולה בלהבות, ובתוכה מצאו גופת אישה בשנות ה-30 כשראשה ערוף. החשוד, בעלה לשעבר של הנרצחת, נעצר סמוך לזירה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

סמוך לשעה 12:30 התקבל דיווח במוקד 100 על החשוד כשהוא צועד ברחוב. כשהגיעו השוטרים בליווי כוחות ההצלה הם הבחינו בדירה הבוערת. עם כניסתם לתוך הבית הם גילו את גופת האישה שרופה לאחר שראשה נערף.

מחקירה ראשונית בזירת האירוע עולה כי החשוד, האיש עליו דווח למוקד 100, כרת את ראשה של האישה, והצית את הדירה בה בוצע המעשה. השוטרים שהגיעו למקום עצרו אותו לאחר שככל הנראה נמלט מהמקום. נסיבות האירוע נחקרות.

זירת הרצח בטבריה, אתמול (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
טבריה היום | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

המראה היה קשה מאוד", שחזר פראמדיק מד"א טאלב עבדאללה שהגיע לזירה. "כשהגענו ראינו אישה בשנות ה-30 לחייה כשהיא ללא רוח חיים, עם סימני אלימות קשים ולא נותר לנו לקבוע את מותה".  

זירת האירוע בטבריה (צילום: אופיר נחמני, הרשת הצפונית)
צילום: אופיר נחמני, הרשת הצפונית

לפני כחודשיים התרחש רצח מזעזע אחר במושבה מגדל הסמוכה לכינרת. לאחרונה הוגשה הצהרת תובע נגד נדב סלע, לאחר שנעצר בחשד שדקר למוות את רעייתו (23), שני ילדיה בני שנה ושנתיים ואת ילדם של השכנים בן ה-8. ילד נוסף בן 10, אחיו של בן השכנים, התעמת עם הרוצח ונמלט מהזירה כשהוא סובל מפצעי דקירה בצווארו. 

הרצח בשעות אחר הצהריים של יום שבת. שכנים דיווחו למגן דוד אדום ולמשטרה על נתן עתיה בן ה-10 שמסתובב פצוע ברחובות. כשנכנסו לבית ממנו נמלט גילו את רעייתו של סלע, דור כרסנטי, כשהיא ללא רוח חיים ולאחר מכן את שני בניה - בנימין בן ה-8 חודשים ויוסף בן השנתיים. כמו כן נמצא גם נחמן עתיה, אחיו של נתן בן ה-11. צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם של הארבעה.