שמעוני. על חודם של 350 קולות
שמעוני. עוד תביעה בדרך? | צילום: פלאש 90, חדשות

איתמר שמעוני ממשיך להסתבך: לחדשות 2 נודע כי אישה נוספת מתכוונת לתבוע את ראש עיריית אשקלון בגין קיום יחסי מין במרמה. האישה מתכוונת לתבוע משמעוני מאות אלפי שקלים, שכן לדבריה הוא ביצע בה "מעשים חמורים העולים כדי אינוס והטרדה מינית" בהבטחה שיסייע לה בתעסוקה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לדברי האישה, היא קיבלה שיחת טלפון מסביבתו של שמעוני, בה התבקשה לעצור את תהליך התביעה. בשלב זה טרם ברור אם אכן תתקדם בצעדים המשפטיים. עורך דינה, רון לוינטל, אמר כי מדובר באישה ממרכז הארץ, "שהייתה נוסעת לדבריה ומוחזרת הלוך ושוב בשביל לעשות אקטים מיניים באותה דירת פלאים באשקלון. היא גם כן רוצה לתבוע פיצוי".

עורכי הדין ששי גז ואייל אביטל, שמייצגים את שמעוני, מסרו כי ״מדובר בפרסום שיקרי ומגמתי, אין אישה כזאת. מדובר בתביעה שהוכנה על ידי אנשים שרוצים ברעתו של איתמר שמעוני״.

הבוקר: כתב אישום בגין עבירות שוחד

רק הבוקר הוגש נגד שמעוני כתב אישום לבית המשפט המחוזי בתל אביב, לאחר שפרקליט המדינה שי ניצן לא השתכנע מטיעוניו של שמעוני והוא החליט להעמידו לדין. יחד עם שמעוני הואשמו הבוקר גם אחיו עופר שמעוני ואנשי העסקים יואל דוידי, משה פונטה ועו"ד שרון מילר. הם הואשמו בעבירות של שוחד, מרמה, הפרת אמונים והלבנת הון, כל אחד על פי חלקו.

על פי כתב האישום קיבל שמעוני, שוחד בסך 466 אלף שקלים, וסכום נוסף של 575 אלף שקלים בשל היותו ראש העיר, רובו ממקורות שאינם ידועים ובדרך נסתרת מעיני הציבור, מבלי שבירר את מקור הכספים.

עבירות המין שהוזכרו במהלך חקירתו של שמעוני נדרשות בהשלמת חקירה, והן יתווספו בהמשך לכתב האישום רק במידת הצורך. בפרקליטות לא קיבלו את המלצת המשטרה להאשים את שמעוני בעבירה של בעילה אסורה בהסכמה, והאישומים שהוצגו נגעו רק לעבירות הכלכליות שביצע לכאורה על מנת לשלם "דמי שתיקה" למתלוננות בעוד סעיף עבירות המין נמחק.