אין תמונה
עדיין בבית החולים. מושית פישר

בעקבות התמוטטות הצעירה - המועדון נסגר ל-10 ימים: מושית פישר בת ה-23 עדיין מאושפזת בבית החולים איכילוב בתל אביב במצב קשה, לאחר שהתמוטטה במועדון "הבלוק" בלילה שבין שישי לשבת. היום (שני) החליטו המשטרה ובעלי המועדון לסגור את שעריו לעשרה ימים החל מהיום, למעט לשם אירוע שיתקיים במקום ביום חמישי הקרוב, מאחר ונקבע זמן רב מראש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עורך הדין אסף וייצן המייצג את מועדון ה"בלוק" מסר בתגובה כי: "במסגרת שיתוף הפעולה המתמשך בין המשטרה ל"בלוק" ולמרות שאין שום טענה קונקרטית נגד המקום, הוסכם שבשל כך שהחקירה נמשכת ייסגר המקום בהסכמה לכמה ימים". בעלי המקום והמשטרה הסכימו על כך שהאירוע שתוכנן להתקיים במקום ביום חמישי הקרוב יתקיים כסדרו ושהמקום יחזור לפעילות מלאה בסוף השבוע הבא.

משפחתה של מושית פישר נמצאת כל הזמן לצד מיטתה בבית החולים, שם היא תישאר מונשמת ב-24 השעות הקרובות על מנת שלא לאמץ את גופה. במשפחה ממשיכים להבהיר כי למרות הטענות להרעלה בעקבות שימוש בסמים, מושית לא שותה, לא מעשנת ולא נוגעת בסמים.

לדברי ד"ר אסתי דהן מבית החולים איכילוב, שטיפלה בצעירה, התסמינים שמהם סובלת מושית מצביעים על הרעלה. "כשמחברים הרעלה לבילוי במועדון, אז כמובן שעולה חשד לסמים, זאת הנחת העבודה שלנו", היא אומרת.

עורך הדין אסף וייצן
עורך הדין אסף וייצן | צילום:

אתמול האריך בית המשפט את מעצרם של שני החשודים בהספקת הסמים לצעירה. הטוען המשטרתי בתיק, משה פרויסטרו, הצביע על כך שהחשוד העיקרי בתיק, בן זוגה לשעבר של פישר, "ידע כי היא לקחה בעבר סם דומה בחו"ל וזה גרם לה להרגשה לא טובה". החשוד, הוד זכות, מחזיק בתיק פלילי לאחר שב-2006 הורשע בעבירות סמים.

סניגוריו של החשוד, עורכי הדין אייל אבולפיה ויוסי פריינטי, אמרו מנגד כי ישנה עדה המעידה על כך שהוא שהה עמה במהלך הערב כולו והעלו את האפשרות שפישר סבלה מהרעלת מים. הטוען המשטרתי הודה כי נפתחה בדיקה לגבי מחלות רקע שמהן סובלת פישר. במשטרה ממשיכים לבחון ראיות, בהן גם תיעוד מצלמות האבטחה במועדון, במטרה להבין טוב יותר את מאורעות הערב.