לאחר חשיפת הפרשה ב-N12: כתבי אישום הוגש נגד פאדי אבו סביתאן בן ה-20 ויוסף אבו סביתאן בן ה-18 מתל שבע בגין חטיפת קטינה כבת 15. בנוסף, לנאשמים יוחסו עבירות של תקיפה בנסיבות מחמירות ומעשי פזיזות ורשלנות, לאחר שבמהלך נסיעתם, נהגו באופן פרוע שסיכן את משתמשי הדרך.

מכתב האישום עולה כי לפני כשלושה שבועות, בשעות הבוקר המוקדמות, הגיעה הקטינה עם אחיו של אחד הנאשמים לתחנת דלק בבאר שבע. בגלל פנצ'ר בגלגל, ביקש האח מהנאשמים להגיע לתחנת הדלק. לאחר שסייעו לו, האח הסיע את הקטינה לביתה ועזב את המקום. לפני שהספיקה לעלות לביתה, הגיעו הנאשמים ברכבם, וזו הצטרפה אליהם לנסיעה לאחר שיחה קצרה.

הקטינה והנאשמים נסעו ברכב ברחובות באר שבע, ובהתאם לבקשת הקטינה נסעו לאסוף את חברתה מביתה. לאחר שאספו את החברה, התפתח דין ודברים בינה לבין הנאשמים בשפה הערבית. בסמוך לכך, ביקשה החברה שיורידו אותה בביתה. לאחר שהגיעו לביתה, היא ירדה מהרכב בעוד שחברתה הקטינה, לא הצליחה לפתוח את הדלת - ונשארה ברכב.

רגעי החטיפה - והמאבק

בעודה מתקשה, החל פאדי בנסיעה - זאת למרות בקשותיה החוזרות שיחזיר אותה לביתה. כשהבינה הקטינה שפאדי לא מתכוון לחזור, היא פתחה את דלת הרכב בכוח. יוסף בתגובה משך בשערה ופאדי היכה אותה ברגלה. הקטינה להיאבק ולדרוש מהנאשמים לעצור את הרכב. היא ניסתה למשוך במפתחות הרכב והשליכה לעבר פאדי כוס שתיה. בתגובה, הנאשמים הכו את הקטינה כדי שתחדול מהתנגדותה. בתוך כך פאדי דחף את ראשה לכיוון החלון, דבר שגרם לה לדמם מאפה.

הנאשמים המשיכו בנסיעתם עד שהגיעו לתחנת דלק ברמת חובב. שם הם עצרו, הורידו את המתלוננת וברחו מהמקום. במסגרת בקשת המעצר שהוגשה במקביל ציין עו"ד קינן: כי "מעשיהם של המשיבים אשר בוצעו בצוותא חדא כלפי המתלוננת, מלמדים על מסוכנותם לביטחון הציבור שכן מדובר במעשה חטיפה שבוצע באלימות ופגע קשות בתחושת הביטחון של המתלוננת".

בתחילת החודש פרסמנו לראשונה כי שני תושבי לקיה חשודים בחטיפת נערה בת 15 מצפון הארץ, שהגיעה לדרום. אז עלה חשד שהשניים גם תקפו אותה מינית. אחרי שהנערה נעלמה, חברתה פנתה למשטרה ודיווחה על היעדרותה. המשטרה פתחה בחקירה ובחיפושים אחר החשודים. כוחות גדולים של משטרה ביצעו סריקות, ובסיוע מצלמות אבטחה איתרו את הרכב ואת הנערה. היא נמצאה לבדה בשטח מדברי בצידי הכביש מבולבלת מאוד.