נפתחה מחדש אחרי 20 שנה: התפתחות דרמטית בחקירת רצח החיילת המשוחררת מרגריטה לוי באילת. לוי, הגיעה לאילת בשנת 2003 אחרי שחרורה הצבאי - ונרצחה. עד עתה, נסיבות מותה הוגדרו כתעלומה. בעקבות התפתחות משמעותית בחקירה, בית המשפט הוציא צו פרסום.

ככל הידוע ההתפתחות סובבת סביב מעצרם של כמה חשודים - שעדיין נמצאים במעצר. עו"ד ווליד כבוב, שמייצג את אחד מהם, אמר ל-N12: "החשוד מכחיש כל קשר לחשד המופרך שמיוחס לו. מדובר בפרשיה שבמסגרתה נחקרו מספר רב של חשודים חלקם נעצרו וחלקם שוחררו ללא תנאים. מרשי נחקר לראשונה ומכחיש כל קשר. אני סמוך ובטוח שחפותו תוכח בבית המשפט שיורה בזמן הקרוב ביותר על שחרורו"

מרגריטה לוי ז"ל (צילום: חדשות 12)
הגיעה לעבוד במלצרות בבית מלון באילת - ונרצחה. מרגריטה לוי ז"ל, ארכיון | צילום: חדשות 12

לוי, תושבת אשדוד בת 20, השתחררה מצה"ל והגיעה לעבוד כמלצרית באילת. ארבעה ימים לאחר שהגיעה לעיר הדרומית, היא נרצחה וגופתה נמצאה בגינה ציבורית עם סימני אלימות. באותה תקופה נעצר חשוד במעשה, אך הוא שוחרר כעבור שבועיים ומאז לא היה ידוע מי הרוצח.

עו״ד ווליד כבוב
עו״ד ווליד כבוב

בית המשפט אישר את בקשת המשטרה להטיל צו איסור פרסום על פרטי החקירה ועל כל פרט שעלול לזהות את החשודים: "לאחר שעיינתי בתיק החקירה, ולאחר ששמעתי את הסבר נציג המבקשת, מצאתי כי יש להיעתר לבקשה ואני מתיר למשטרת ישראל לפרסם כי פתחה בחקירה בשנית, על מציאת גופה משנת 2003 ו/או כל פרט נוסף בנוגע לחקירה זו בהתאם לשיקול הדעת של קצין החקירות".