פרסום ראשון: הוריו של אמיר רז, שנאשם ברצח אשתו דיאנה דדבייב ז"ל לפני כחודשיים, לקחו סמוך לרצח חפצים יקרי ערך מהכספת המשותפת שהייתה בביתם של בני הזוג - כך עולה מפרטי חקירה ראשונים שהגיעו היום (חמישי) לידי N12. מדובר בכסף מזומן ובחפצים אחרים, והם נמצאים כעת בביתם של ההורים של אמיר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

זה קרה סמוך לרצח, אך בשלב זה לא ברור אם חפצי הערך נלקחו לאחר שאימו, אובי רז, הוזעקה על ידי בנה מיד לאחר הרצח והתבקשה לאסוף את הילדים או שהם נלקחו מאוחר יותר. גם לא ברור אם מדובר ביוזמה של אמיר או של הוריו.

ההתפתחות הזאת נבדקת בימים אלו במחלקה לחקירות שוטרים, והפרטים האלו לא הגיעו אליהם מהחקירות של אמיר רז או של הוריו. לפני יותר מחודש נחקרה אימו של אמיר רז באזהרה, בחשד לשיבוש הליכי משפט. האם חשודה שידעה על אירועי אלימות קודמים של בנה כלפי המנוחה, אך הסתירה זאת מהחוקרים.

דיאנה רז ז"ל ובעלה אמיר החשוד ברצח
אמיר רז ודיאנה דדבייב ז"ל, עם הוריו של אמיר

בחודש שעבר סיפרה אחת מחברות המשפחה על מקרי אלימות קודמים של רז כלפי דיאנה. "היו לו התקפי זעם ואלימות קשים מאוד, דיאנה לא הסכימה שיחזור הביתה", סיפרה. היא הסבירה כי ההורים שלו חיבקו את דיאנה, משום ש"ידעו שהוא בעייתי".

החברה הזכירה שרז שירת במשטרה רק כשנתיים ובמשך תקופה ארוכה הוא "לא מצא את עצמו". היא הוסיפה: "היו לו התקפי זעם ואלימות מאוד קשה, הוא היה מתפרץ, שובר דברים ומשתולל", תיארה. "ההורים של אמיר מאוד מאוד חיבקו אותה. כשאובי אמרה שהיא לא ידעה שום דבר - הסתכלתי עליה ושתקתי".