שני חשודים נעצרו היום (חמישי) בחשד למעורבות בתקרית הירי בעיר, בה נפצעו הלילה שלושה קטינים בני 13 ו-14. החשודים יובאו מחר לדיון בפני שופט, בהתאם להמשך התקדמות החקירה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במסגרת אירוע הירי, אותרו שני אחים בני 13 ו-14 בשעה 03:30 לפנות בוקר לאחר שנורו, ואחיינם בן ה-13 אותר ירוי גם כן בבית סמוך. השלושה הובהלו לטיפול בחדר הטראומה בית החולים סורוקה שבבאר שבע, בשעה שהמשטרה, בסיוע המערך האווירי, ערכה סריקות בחיפוש אחר הוריהם.

מחמד אבו סהיבאן
"זה כואב יותר מתמיד". מחמד אבו סהיבאן
סלמה אבו סהיבאן בן 13
"אנחנו חיים באמת בפחד". סלמה אבו סהיבאן בן ה-13

פרטי האירוע עדיין מתבהרים בשעה זו, וגם במשפחות הפצועים מחכים לממצאי חקירת המשטרה. דודם של שלושת הנערים, ג'אבר אבו סהיבאן, סיפר ל-N12 כי שמע את היריות בלילה, אך לא חשב כלל שזה קשור לבני משפחתו. "בגלל הירי המתמשך ברהט מדי יום, כל שעה או שעתיים, המשטרה לא נכנסת לאזורים האלה", הסביר.

הדוד הוסיף כי "שמעתי את היריות ב-03:30, אבל לא חשבתי שזה קשור אליי. המשכתי לישון עד 06:00 בבוקר, עד שהמשטרה הגיעה והתחילה לצלם הכול".

סאמר אבו סהיבאן בן 14
"הפשע הגיע עד הבית". סאמר אבו סהיבאן בן ה-14

הדוד המשיך לבקר את מצב הפשיעה בחברה הערבית, ואמר כי "לפני שבועיים-שלושה ירו בילדים בג'לג'וליה, והנה זה ממשיך כאן עם ילדים. אנחנו חיים באמת בפחד בכל המגזר הערבי". לדבריו, "אני הולך לבנק ואני מפחד שמישהו יירה בי. אין דרך להסביר את המעשה של היום, הפשע הגיע עד הבית, לילדים האלה. כבר אין לי מה להוסיף, איך לתאר את מה שעובר עלינו היום כמשפחה. במיוחד כשמדובר בילדים כאלו קטנים, זה כואב יותר מתמיד".