גבר כבן 50 נמצא הערב (חמישי) בביתו בנתיבות לאחר שנורה למוות. השכנים מצאו אותו ירוי, ואשתו טוענת ששני החשודים נכנסו לביתם כשהם מחופשים לשוטרים, ואז ירו בבעלה. צוותי מד"א שהגיעו לזירה נאצלו לקבוע את מותו במקום. הנרצח מזוהה עם ארגון הפשע של בני שלמה, שמצוי בסכסוך עם ארגונו של שלום דומרני - והחשד הוא שמדובר בפעולת תגמול על חיסול שאירע מוקדם יותר השבוע. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

רק לפני ימים אחדים התבצע באשקלון חיסול של עבריין נוסף, שמשויך לארגונו של דומרני. במשטרה ידעו על המתיחות בין שני הארגונים, אך לא הצליחו למנוע את שני האירועים. מדובר בכישלון של מרחב לכיש ומרחב נגב במניעת ההידרדרות למרות שידעו על המצב.

באזור האירוע הערב נמצא במרחק לא רב רכב שרוף. ההערכה היא שהוא שייך לחוליית החיסול. אשתו של הגבר שנורה למוות סיפרה ששני אנשים נכנסו לביתם, כשהם לבושים בבגדי שוטר - ואז ירו בבעלה.

עד ראייה לאירוע הקשה סיפר שכבר בשעות הצהריים, שני אנשים הגיעו - גם אז מחופשים לשוטרים - ועלו וירדו מהבניין. לדבריו, אותם אנשים ניתקו את מצלמות האבטחה, על מנת שלא יוכלו לתעד בהמשך את החיסול. "ראינו אותם עולים ויורדים, עד ששמענו יריות", סיפר בשיחה עם N12.