כתב אישום צפוי להיות מוגש בקרוב נגד שלושה חשודים בפרשת הפריצה לבית והאונס המזעזע של ילדה בת 10 בדרום, כך נודע היום (שלישי) ל-N12. מדובר בשני קטינים בני 16 ו-17 ובבגיר מהכפר הבדואי ביר הדאג' שחשודים במעשה הפריצה לבית. הקטין בן ה-17 חשוד גם בביצוע האונס הנורא של הילדה, אך הוא מכחיש את המיוחס לו. מחר תוגש הצהרת תובע בפרשה. 

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במשטרה טוענים שיש ראיות שקושרות את בן ה-17 לזירה, והם מתכוונים להגיש נגדו הצהרת תובע בחשד למעשה. מתחקור ראשוני של המשטרה עולה שהילדה סיפרה לאימה שאחד החשודים נשק לה, ביצע בה מעשה סדום, ואז היא צעקה והם ברחו.  

עוד עולה מפרטים ראשוניים שהגיעו לידי N12, כי ב-4 בפברואר, 6 ימים אחרי האירוע, המשטרה תפסה את החשודים, וברכב נתפסו ראיות שקושרות אותם לאירוע. אחד מהחשודים סיפר למשטרה שהם היו במקום וסיפר לו גם לגבי אירועים נוספים, כולם אירעו באותו אזור ברמת הנגב.

לפי החשד, שלושת החשודים פרצו לבית ביישוב קטן באזור, נכנסו לחדר של הילדה, ואחד מהם ביצע בה מעשה סדום בזמן שהוריה ישנו בחדר הסמוך. לפני יומיים אבי הילדה התראיין למהדורה המרכזית, וסיפר על התחושות הקשות. "אי אפשר לעכל ואי אפשר לדמיין", שיתף האב. "זה חלום בלהות של כל בן אדם בעולם, ורק עכשיו אחרי שבועיים רואים את הקריסה. בן אדם בא נכנס לבית אונס ילדה, ואתה לא יכול לעשות כלום, גמרו אותנו".

מטעם נציג היישוב ביר הדאג', אווד, נמסר בתגובה: "חשוב שכולנו נבין שאנחנו כתושבים עומדים בכל הכוח נגד מעשים או פגיעה בכל אדם שהוא ובעיקר בנשים ובילדות. המידע שמעבירה התקשורת לא מדויק. מדובר במעשים מגונים ולא באונס, למרות שגם זה חמור. החשודים נעצרו, הם בחקירה, אבל חפותו של אדם עומדת לזכותו כל עוד לא הורשע. יש גל הסתה נגד החברה הבדואית שהוא לא משרת אף אחד. לא כל הבדואים מעורבים ולא נכון להאשים באופן קולקטיבי. לכן אני קורא לכולם לנהוג באיפוק ובאחריות. אנחנו רואים במרקם העדין ובחיים המשותפים כדבר מקודש שיש לשמור עליו על מנת שנוכל לחיות ביחד באותו אזור".