לאחר שהמדינה כולה הזדעזעה מניסיון הרצח של שירה איסקוב בידי בעלה אביעד משה בערב ראש השנה האחרון, היום (ראשון) נודע ל-N12 שמתקיימים מגעים להסדר טיעון בין משה לפרקליטות. עורך דינו של אביעד משה, אהרון רוזה, ביקש לקצר את הליך המשפט, ובינו ובין הפרקליטות נקבעה פגישה ליום שלישי הקרוב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אביעד משה נאשם בחודש נובמבר האחרון בניסיון רצח של אשתו שירה והואשם בהתעללות בבנם הפעוט. מכתב האישום עלה כי הוא תקף את אשתו באכזריות, הכה אותה בפניה עם מערוך ודקר אותה פעמים רבות.

עו"ד אהרון רוזה שמייצג את אביעד משה
עו"ד אהרון רוזה שמייצג את אביעד משה

שירה התראיינה בתוכנית עובדה על התקיפה ועל ההישארות בחיים: "פקחתי עיניים והבנתי ששרדתי, נשארתי בחיים. אני לא מסתתרת, אני לא מתביישת, אני לא עשיתי שום דבר רע. למה אני צריכה להתבייש? אני עברתי את הזוועה הזו, ומי שעשה את הזוועה הזו צריך להתבייש - אבל אני לא"

הבוקר דיווחנו כי שירה שוב מחייכת לאחר שעברה השתלת שיניים בעקבות הפציעות האנושות. רופא השיניים ד"ר גיל אספרנה התנדב, הרים את הכפפה והשתיל לה בהתנדבות שיניים חדשות. "שירה הייתה מחוסרת שיניים, החזרנו לה את החיוך המלא", סיפרו במרפאה.  

עורך הדין בן מעוז (צילום: משה בנסון)
עו"ד בן מעוז המייצג את שירה איסקוב | צילום: משה בנסון

עו"ד בן מעוז המייצג את שירה איסקוב מסר בתגובה: "סנגוריו של אביעד פנו בבקשה לקיים פגישה עם הפרקליטות. אבהיר כי אין בהסכמת הפרקליטות לקיום הפגישה בכדי להביא למסקנה כי אנו חפצים או מצפים שהפגישה תביא להבנות או הסכמות בין הצדדים בסופו של דבר. הליכי הידברות הינם חלק בלתי נפרד מכל הליך משפטי ואולם, יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי עמדתנו לא תתרכך ולא תשתנה עד אשר יושת על אביעד עונש חמור אשר הולם את חומרת מעשיו הן כלפי שירה והן כלפי הילד".

תגובת הפרקליטות: "בניגוד לפרסומים שונים בעניין המגעים להסדר טיעון בתיק נגד אביעד משה, חשוב להבהיר כי הפרקליטות למדה על כך לראשונה מדברי הסנגור בתקשורת. בדיון שהתקיים היום, ביקש הסנגור בפעם השלישית לדחות את המענה לכתב האישום. הפרקליטות התנגדה לדחיה ועמדה על מתן מענה לכתב האישום, בהתחשב בסד הזמנים הקצר עד למועד ההוכחות בתיק שנקבע לאמצע פברואר. יצוין כי ככלל, בקשות הסנגורים להיפגש עם נציגי הפרקליטות נענות בחיוב ואין בכך כדי ללמד דבר על תוכן הפגישה".