כמה קטינים תושבי הצפון נעצרו הבוקר (חמישי), בחשד למעורבות באונס הקבוצתי של הנערה בת ה-13אימה של הנערה שוחחה עם N12 ואמרה כי לנערים שנעצרו ישנה היכרות מוקדמת עם בתה. בהתאם להתפתחות החקירה תחליט המשטרה אם לבקש את הארכת מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בחדרה. מעצרו של אחד הנערים כבר הוארך - והוא מצדו טען: "אני לא מכיר אותה". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כתבות נוספות שפורסמו ב-N12:

מעצר הנער החשוד הוארך עד ליום ראשון. עורך דינו מטעם הסנגוריה הציבורית, עלא עתאמנה, אמר: "הוא כופר בכל החשדות המיוחסים לו ומכחיש כל קשר לנטען". גרסתו של הנער היא כי הוא כלל לא מכיר את הנערה.

הנערה התלוננה במשטרת חדרה לפני כחודש. היא דיווחה כי ארבעה נערים שפגשה במקרה בבאר שבע, לאחר שברחה מהפנימייה שבה היא מתגוררת באזור השרון, הפעילו נגדה כוח ואנסו אותה. הנערה לומדת בפנימיות מגיל צעיר וגורמי רווחה מהרשות המקומית שבה גרה המשפחה נמצאים עמה בקשר

עד אתמול לא נעצרו חשודים, אך במסגרת בדיקה רפואית נלקחו דגימות שחיזקו את תלונתה. גורם המעורב בחקירה מסר כי מדובר ב"סיפור מזעזע וקשה", אך הנערה לא משתפת פעולה מאז שמסרה את הפרטים הראשונים בתלונתה.

בהמשך החקירה התברר כי הנערה, שהתגוררה בהוסטל פתוח לנערות במצוקה באזור המרכז, הראתה סימני מצוקה לאחר ששבה אליו. הצוות הבחין מיד שהיא לא כשורה, שוחח איתה והבין שעברה תקיפה מיניתהצוות ליווה אותה לבית לין, מרכז הגנה לילדים ונוער ומשם לחדר אקוטי. בעקבות המקרה התקבלה החלטה ברווחה שעם מציאתה כעת, לאחר חיפושים, למען ביטחונה היא תעבור למעון נעול.

מטעם עו"ד עלאא עתאמנה, שמייצג את אחד הקטינים מטעם הסניגוריה הציבורית נמסר: "מדובר בקטין שטרם מלאו לו 16, ללא עבר פלילי שזהו מעצרו הראשון. הוא מסר גרסה ומכחיש את כל החשדות המיוחסים לו. אנו ממתינים שהמשטרה תבדוק את גרסתו בהקדם כדי למנוע את המשך מעצרו המיותר שהוארך עד יום ראשון".

מהמשטרה נמסר: "מיד עם קבלת התלונה במשטרה בחשד לעבירות מין שבוצעו בקטינה, נפתחה חקירה המתנהלת בימים אלו. מטבע הדברים לא נפרט על אודות חקירות מתנהלות, אולם נציין, כי במסגרת החקירה בוצעו מגוון פעולות והמשטרה תמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ולבצע את כל הפעולות הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת".