כתב אישום הוגש היום (שני) נגד האם בת ה-18 ובן זוגה בן ה-37 מבאר שבע בגין התעללות בבתה בת ה-9 חודשים. על פי כתב האישום, במהלך המגורים המשותפים ביחד, הם התעללו בבתה של האם, הזניחו אותה, לא סיפקו לה טיפול רפואי ואף גרמו לה לחבלות של ממש ולשבר ברגל. הם נעצרו לפני כחודשיים והכחישו בחקירתם את הסימנים על גופה של התינוקת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מכתב האישום עולה כי במספר הזדמנויות נשך בן הזוג של האם, תושב באר שבע, את התינוקת בעוצמה בגופה, ובכך גרם לה לחבלות ודימומים. בחודש שעבר, הם השאירו אותה על הספה בסלון והלכו לחדרם. כעבור זמן מה היא נפלה ונחבלה בראש, למרות זאת ועל אף שהחבלה הייתה ניכרת לעין, בני הזוג בחרו שלא לקחת אותה לקבל טיפול רפואי עד היום שאחרי.

בכתב האישום נכתב כי הגבר מואשם גם שתקף בכמה הזדמנויות את שלושת ילדיו הביולוגים. מבקש המעצר עולה כי יש נגדו שני תיקים וכי הוא מחזיק בהרשעות קודמות בעבירות איומים, תקיפת בת זוג ובעונש מאסר על תנאי.

עם סיום חקירתם של השניים, הוגשה חוות הדעת הרפואית על מצבה של התינוקת, ממנה עולה שהחבלות לא נגרמו מנפילה. "החבלות זה לא מנפילה אלא מחפץ קהה או כתוצאה ממכות", נכתב בחוות הדעת הרפואית. עוד צויין כי "היו גם סימני נשיכה". התינוקת אובחנה בבית החולים עם 2 שברים בגולגולת, שבר ברגל, חבלות כחולות בגופה, ו-2 שברים ישנים ברגליה. בן הזוג של האם תיאר בחקירתו את הסימנים הכחולים על גופה של התינוקת כ"נשיכות אהבה".

שני החשודים הכחישו מעורבות בחבלות על גוף התינוקת. בחקירת ילדיו הביולוגים של החשוד עלה כי גם הם סבלו ממנו ממכות ונשיכות. עוד נמסר כי עם מעצר הורי התינוקת ובן הזוג של האם, התינוקת הועברה למשפחת קלט חירום.