בתיעוד מהימים האחרונים שהגיע הבוקר (שני) לידי N12, נראה נהג משאית חוסם את הכביש בדרך לאילת ויוצא עם פטיש לעבר הרכב שנסע אחריו. הנהגת הצליחה לברוח ברגע האחרון. אחת מנוסעות הרכב סיפרה לכתבנו: "ראיתי את המוות מול העיניים". המשטרה מסרה כי הנהג עוכב לחקירה והורחק מהעיר אילת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע התרחש בשבוע שעבר בכביש הערבה, בעת שמספר נשים היו ברכב בדרכן לחופשה באילת. לפניהן נסעה משאית והן הבחינו שנהג המשאית מנסה לחסום אותן. "כל הדרך נסענו על 80 קמ"ש כשהמשאית מלפנינו, וכחצי שעה לפני המחסום אמרנו לנהגת שהיא יכולה לנסוע יותר מהר", סיפרה עידית, אחת הנשים שהיו ברכב בעת ניסיון התקיפה לכאורה. "היא עקפה את המשאית, חזרה לנתיב והמשיכה לנסוע על 90-80 קמ"ש. מתישהו הוא עקף אותנו שוב".

בהמשך עקפה נהגת הרכב הפרטי את המשאית בשנית. עידית חושבת שהעקיפה הזו עוררה את זעמו של הנהג. "הוא עקף אותנו שוב והתחיל 'לרקוד' על הכביש ונסע באמצע הכביש כדי לגרום לנו לעצור, עד שעצר בעצמו", היא תיארה. "אני כבר דמיינתי אותו יורד מהרכב ומנסה לתקוף אותנו, וישר צעקתי לה לנסוע משם מהר, אבל היא חששה שיתפוצצו לה הצמיגים אם היא תיסע בשוליים".

אלימות בכביש הערבה
"הנהג יצא מהמשאית עם משהו שנראה כמו פטיש או גרזן"

"כנראה שהוא חשב שעשינו לו 'דווקא', כי הוא באמת יצא מהמשאית והתקרב לאוטו שלנו עם משהו שנראה כמו גרזן או פטיש", סיפרה עידית. "אני נכנסתי לשוק, הצלחתי רק לצעוק לה 'סעי סעי סעי'. מישהי מאיתנו התקשרה למשטרה, כל שאר הנשים באוטו צרחו. ראיתי את המוות מול העיניים, היינו לבד באמצע כביש מהיר. הנהגת ירדה לבסוף לשוליים ונסענו משם במהירות. המשטרה הייתה איתנו על הקו לאורך כל הדרך, וכשהגענו למחסום טיפלו בנו. כשנהג המשאית הגיע אחרינו, ראינו שהשוטרים מעכבים אותו ועורכים חיפוש ברכבו".

משטרת אילת מסרה שבעקבות דיווח שהתקבל לפני כשבוע אודות נהג משאית שירד מהמשאית ואיים על נוסעות ברכב שלפניו, הוא עוכב לחקירה. בסיומה הוא שוחרר בתנאי הרחקה מאילת, והחקירה נמשכת.