רעות אלבז, מוכרת צעירה בפיצוצייה בדימונה נתקלה שלשום (ראשון) במה שכל בית עסק חושש ממנו. שני רעולי פנים חדרו לשטח החנות, כשאחד מהם אוחז בסכין והשני בקרש – איימו על המוכרת בלקיחת הכסף מהחנות. היא הצליחה להינצל בצורה בלתי מתוכננת, כשדפקה בטעות על הדלפק, ובכך הבהילה את השודדים וגרמה להם לנוס מהמקום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בעת שעמדה הצעירה מאחורי דלפק החנות, שעליו נמצאת גם הקופה, נכנסו השניים ואיימו עליה. היא אמרה להם בתחילה: "זו בדיחה? אתם צוחקים עליי?". אך מהר מאוד הבינה כי לא מדובר בהלצה – כשהם ענו לה: "זה שוד". בתגובה, היא נראית מכה על הדלפק. באותם רגעים, שני החשודים ככל הנראה נבהלו מכך – ומיד עזבו את המקום.

"לא קלטתי בזמן אמת מה קורה שם, חשבתי שהם צוחקים ומסתלבטים עליי", סיפרה רעות בריאיון ל"חמש עם רפי רשף". "אמרתי להם: 'אני לא פותחת את הקופה', והם התעקשו". היא אמרה כי לא הרגישה שהאירועים גלשו לרף שבו חשבה שהיא תיפגע: "אם זה היה מצב אחר והייתי מרגישה מאויימת יותר - בטוח שהייתי נותנת את הכסף ולא מתווכת איתם". 

היא הוסיפה: "היו צריכים להגיע אנשים ולהרגיע אותי". כשנשאלה אם הייתה לה התלבטות אם להגיע לעבודה ביום שלמחרת, היא שללה: "אמרתי לעצמי 'זה כבר קרה, זה עבר', וזה לא משהו שקורה בשגרה".