בחודש יוני האחרון נדקר מוחמד נסאסרה בן ה-21 מלוד, בעת ששהה בחוף בראשון לציון; שם, על פי החשד, דקרו אותו לאחר שרצו לקחת לו ולחברו את הנרגילה שברשותם.  היום (חמישי) הודיעה המשטרה כי עצרה 3 צעירים החשודים במעורבות באירוע. נסאסרה ל-N12 בתגובה להתקדמות בפרשה: "הצדק מתחיל לצאת לאור".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מדובר ב-3 תושבי חולון – שניים מהם בני 19 והשלישי בן 20 – שכחלק מהתקדמות חקירת אירוע הדקירה נעצרו, והובאו אתמול לדיון בעניינם בבית משפט השלום בראשון לציון. שם, הוחלט להאריך את מעצרם ב-5 ימים. במקביל, נמשכות פעולות החקירה.

בתגובה למעצר, אמר נסאסרה ל- N12: "אני מרגיש טוב מאוד עם הודעת המשטרה. הצדק מתחיל לצאת לאור. המשפחה שלי ואני מתחילים להרגיש אזרחים שווים כמו כולם".

מוחמד, הצעיר שהותקף

האירוע התרחש בתחילת חודש יוני, אז הגיע נסאסרה, סטודנט למערכות מידע רפואיות בן 21 מלוד, לחוף "4 על 4" בראשון לציון יחד עם חברו. "היו 5-6 יהודים, לא שיכורים ושאלו את חבר שלי ואותי –'יש לכם נרגילה'", סיפר לאחר המקרה.

לדבריו, לאחר שהתכוון ללכת, הוא הוכה על ידי חבורת הצעירים – וספג חתכים עמוקים לכל אורך גבו. כעת, כאמור, חלה התקדמות בחקירה שהובילה למעצרם של 3 הצעירים החשודים.