תינוק בן 4 חודשים ממושב ליד אשקלון אושפז במצב קשה בבית החולים ברזילי לאחר שעל פי החשד עבר התעללות חמורה. הפעוט הושאר בבית החולים לבדיקות נוספות. האב נעצר היום (רביעי) ונחקר באזהרה בחשד להתעללות. הוא יובא לדיון בבית משפט השלום באשקלון ומשטרת ישראל תבקש להאריך את מעצרו. גם אם התינוק זומנה לחקירה, אך בשלב זה לא נעצרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התינוק פונה לבית החולים ברזילי בשעות הערב על ידי מד"א, ואחרי בדיקות של הרופאים במקום עלה החשד שהוא נפגע כתוצאה מהתעללות. בשל מצבו הרפואי נשקלת האפשרות להעביר את התינוק לאיכילוב בתל אביב. הרופאים דיווחו למשטרה על החשד שהתפתח בקרבם על אודות פגיעה מכוונת, והשוטרים זימנו את האב לחקירה. 

בשלב זה לא ברור מהן הפגיעות שמהן סובל התינוק. מבית החולים נמסר: "למרכז הרפואי ברזילי התקבל הערב תינוק כבן 4 חודשים עם חבלת ראש קשה. הוא מאושפז בטיפול נמרץ ילדים. רשויות החוק והרווחה מעורבות במקרה".

שלשום דיווחנו כי סייעת ומנהלת פעוטון נחקרו במשטרה בחשד להתעללות בפעוט בן שנה מאשקלון. בתום החקירה הן נשלחו למעצר בית. תושייתה של שכנה הערנית מנעה את המשך האירוע החריג – היא תיעדה, חטפה את התינוק מהסייעת והודיעה להורים.