כשבועיים לאחר הקטטה האלימה בבאר שבע שבה נדקר למוות לירון פחימה ז"ל, היום (רביעי) אנו מפרסמים תיעוד ממצלמת אבטחה של האירוע. בסרטון ממצלמת האבטחה נראים פחימה וצעירים נוספים נפגשים ולוחצים ידיים, ולפתע, סכינים נשלפים והחבורה מתחילה להכות ולתקוף אחד את השני. בתוך כך, בית המשפט החליט לשחרר את החשודים ברצח למעצר בית – אך מכיוון שלא נמצא להם מקום שבו יוכלו לשהות מחוץ לבאר שבע, שחרורם מתעכב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הקטטה אירעה ב-6 באוקטובר ברחוב נצר חזני בבאר שבע. מהמשטרה נמסר כי מוקד 100 קיבל דיווח על "הבאתם של 2 גברים לטיפול רפואי בבית החולים  כשהם פצועים פצעי דקירה". בהמשך נקבע מותו של אחד מהפצועים.

חשד לרצח בבאר שבע
תיעוד ממצלמת האבטחה
זירת הרצח בבאר שבע (צילום: מצלמת רחוב)
לירון פחימה ז"ל | צילום: מצלמת רחוב

מיד עם קבלת הדיווח השוטרים הגיעו לזירה ופתחו בחקירה. עוד באותו הלילה המשטרה עצרה מספר חשודים, ביניהם, קטין בן 17. אחיו של הקטין, בן 22, גם כן היה חשוד במעורבות באירוע, אך הוא ככל הנראה ניסה להימלט ונתפס רק יום לאחר מכן. עם התקדמות החקירה שוחררו כל החשודים, למעט שני האחים.

אימו של קורבן התקיפה, פרסמה פוסט קורע לב בפייסבוק: "הילד שלי, הלב שלי, עקרו לי אותו ממני, הלב שלי גמור, לקחו לי את הילד היפה תוהר שלי, את הנשמה שלי - איך אני ממשיכה מכאן?". בהמשך הוסיפה: "מי היה מאמין שאני אקבור את הילד שלי במקום שזה יהיה ההיפך? מי?".

 

אמאאאאאאאאאאאאאא הילד שלי הלב שלי עקרו לי אותו ממני הלב שלי גמור לקחו לי את הילד היפה תוהר שלי את הנשמה שלי אמא אמא אמא...

פורסם על ידי ‏ליז זיתון‏ ב- יום חמישי, 8 באוקטובר 2020

 

עו"ד מוחמד רחאל (צילום: חדשות)
עו"ד מוחמד רחאל | צילום: חדשות

עו"ד מוחמד רחאל, סנגורו של אחד מהחשודים, אמר ל-N12: "אני מברך על ההחלטה האמיצה של כבוד השופט סולקין. שמח שטענותיי לעניין הגנה עצמית, והעובדה שהותקף קודם ע"י המנוח וחבריו, התקבלה בשלב מוקדם של ההליך, בניגוד לכל הסיכויים. לצערי, לא כל שופט היה מגלה אומץ וקובע קביעות אמיצות בשלב המעצר כפי שנעשה במקרה זה. אני כמובן משתתף בצער המשפחה. אכן אירוע טראגי".