המשטרה הגישה כתב אישום כנגד המתחזה הסדרתי עומר הררי הכולל 26 סעיפים שונים בגין תקיפה, איומים ונזק לרכוש. הסיפור נחשף והועבר לטיפול המשטרה בעקבות תחקיר במגזין סוף השבוע של mako

כפי שפרסמנו בעבר, הררי, ששמו המקורי הוא אומיד פייזולייב, נהג "לצוד" את קורבנותיו בפורומים באינטרנט, להציג את עצמו כבנו של העבריין רוני הררי, לספר על עברו הפלילי של "אביו" כאיום סמוי או גלוי ואז להיכנס במרמה לבית הקורבנות ולסרב לעזוב. ברגע שהיה בפנים החל לפעול על ידי מכות, גניבות ואיומים ברצח – כאשר במקביל המשיך לנהל קשרים אינטימיים ואלימים עם קורבנות אחרים.

יום לאחר פרסום התחקיר אודותיו של הררי הוא זומן לחקירת משטרה שערכה כ-12 שעות. ב-21 באוקטובר נכנס הררי למעצר שבו הוא שוהה עד תום ההליכים. בתחילת החודש הנוכחי נערכו עימותים בין הררי לבין שתי מתלוננות מרכזיות בתיק.

עדי ראייה שהיו בחדר העימותים סיפרו: "הוא ניסה להכחיש הכל, אמר שהוא לא יודע כלום והיה חסר שקט ועצבני. הוא ניסה כמה פעמים לצאת באמצע העימות ולהתייעץ עם עורכת דינו, הוא לא ידע מה להגיד".

מחלק משפחה של מרחב איילון טיפל בתלונותיהן של שתי מתלוננות מרכזיות בתיק, אך עם זאת לפחות שתי נשים נוספות הגישו תלונות בתחנות משטרה שונות כנגד הררי, אך תלונותיהן עדיין לא הגיעו לכדי כתב אישום.

זאת לא ההסתבכות הראשונה של הררי עם רשויות החוק. בשנת 2009 הורשע הררי (דאז, פייזולייב) בתשע עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, שש עבירות של התפרצות לדירה, שש עבירות גניבה, שש עבירות איומים, שתי עבירות של הסגת גבול וכן מספר עבירות גניבה. באותה תקופה פייזולייב נדון ל-30 חודשי מאסר בפועל ועשרה חודשי מאסר על תנאי. בספטמבר האחרון הורשע הררי על עבירה נוספת של אלימות כנגד בת זוג, בהקשר למתלוננת אחרת.

עורכת הדין שקמה אדרי, אשר מייצגת את הררי מסרה לנו בתגובה: "מרשי כופר במיוחס לו. אנו סמוכים כי לאחר למידת החומר הראייתי בתיק, האמת תברר בבית המשפט".