יממה אחרי שחשפנו את פרשת ההתעללות בפעוט בן ה-4 חודשים מהדרום בידי הוריו, הערב (חמישי), אימו, מורה במקצועה, נשלחה למעצר בית. בשיחה עם חדשות 12 היא הגיבה לראשונה על החשדות והכחישה כל קשר: "אני מאוד-מאוד שמחה, אני לא עשיתי שום דבר. הילדים שלי זה החיים שלי, אני מטפלת בהם כל הזמן. הילד הקטן הזה, כל הזמן אני מטפלת בו. אני לא עשיתי כלום, לא אני ולא אבא שלו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"באתי לסורוקה כשהילד שלי חולה", שיתפה את גרסתה. "אני לא יודעת למה הוא בוכה כל הזמן. עשינו אוזן גרון, עשינו בדיקות דם, על הזמן הייתי אצל הרופאים. אני טיפלתי בילד שלי. זה כואב לי מאוד, אני מורה לכיתה א', הם (הילדים) קוראים לי אימא, לא מורה. עכשיו מה הם חושבים עליי, אני לא יודעת. זה כואב לי מאוד-מאוד".

המשטרה בודקת את החשד שזוג ההורים בני ה-30 מהדרום טלטלו את תינוקם וגרמו לחבלות בראשו. גם הערב שני ההורים מכחישים את החשדות. האב נותר במעצר, האם שוחררה למעצר בית בתנאים מגבילים ללא אפשרות לראות את תינוקה ששוחרר הערב מבית החולים, או את ארבעת ילדיה האחרים.

"זה הילד שלי, אני אוהבת אותו מאוד, מאוד, מאוד" אמרה. "אני חושבת עליהם כל הזמן הם בבית לבד עכשיו עם סבתא. אבל הם צריכים את אימא, רק אימא מבינה אותם, לא אף אחד. רק אימא מרגישה אותם, רק אימא".

עורכת הדין ציקי פלדמן שמייצגת את ההורים התארחה הערב ב"מהדורה ראשונה" וטענה שהתינוק הרגיש לא טוב בחודשיים האחרונים. לדבריה, מדובר בהורים מסורים שדאגו לו לילות כימים. "לקחו אותו לאין-ספור מרפאות, והכל תועד והועבר גם ליחידה החוקרת", אמרה. למרות בדברים האלה, במשטרה עדיין חושדים בהורים כי התעללו בתינוקם והחקירה נמשכת.