זוג הורים מדרום הארץ נלקח לחקירה ונעצר בחשד להתעללות בבנם התינוק בן ה-4 חודשים. התינוק מאושפז זה כמה ימים בבית החולים סורוקה בבאר שבע. ההורים הביאו את התינוק לבית החולים שלשום (שני) לאחר שלא חש בטוב וסבל מחבלות בגופו ובראשו. עם זאת, לחיי התינוק לא נשקפת סכנה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עם קבלת הדיווח במשטרה על פציעותיו של התינוק, שוטרי תחנת ערוער עיכבו את ההורים לחקירה בחשד להתעללות בחסר ישע. בתום החקירה השניים נעצרו, והיום הם יובאו בפני שופט לדיון בעניין הארכת מעצרם.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצר ההורים בחמישה ימים נוספים, אבל השופטת החליטה להאריך ב-3 ימים בלבד. במשטרה חוששים שההורים ישבשו חקירה, למרות שאין לשניים עבר פלילי. בבית החולים ערכו בדיקות, והממצאים העלו חשדות לחבלות ראש ולטלטול. 

האמא טוענת בחקירה שבשבועות האחרונים בני הזוג הגיעו כמה פעמים למרפאות רפואיות אחרי שהתינוק לא חש בטוב ונתנו להם תרופות, כמו כן טוענת האם כי לתינוק יש מטפלת.

עו"ד ציקי פלדמן שמייצגת את ההורים: "ההורים מכחישים את המיוחס להם, מדובר בהורים מסורים לילדיהם שמגויסים לילות כימים לטובתם ולרווחתם. יש פה טעות מצערת של היחידה החוקרת שבמקום לאפשר להורים לטפל בבנם הפעוט היא עוצרת אותם. ההורים מסרו גרסה מסודרת במשטרה המגובה במסמכים רפואיים ואני בטוחה שלאחר החקירה תצא חפותם לאור". 

עו"ד ציקי פלדמן (צילום: חדשות)
עו"ד ציקי פלדמן, מייצגת את ההורים | צילום: חדשות

מדובר במקרה השני לחשד בהתעללות של הורים בבנם התינוק בדרום. רק בשבוע שעבר הגיע תינוק בן 4 חודשים לבית החולים עם פציעות נרחבות, שלבסוף הובילו למוות מוחי. שני הוריו נלקחו למעצר בחשד שפגעו בבנם התינוק. במהלך דיון בבית המשפט בתחילת השבוע אמר נציג המשטרה כי לתינוק נגרם נזק מוחי בלתי הפיך - וכי יש לצוות החקירה התכתבות שמחזקת את החשדות נגד שני ההורים.