בנו של אריה שיף, בן ה-70 שירה למוות בפורץ שאיתר מחוץ לביתו בערד, הגיב היום (שבת) בפוסט בפייסבוק לטענות נגד אביו וסיפק את גרסתו לאירועי אותו לילה. לטענת הבן, אביו נתקל לא בפורץ אחד, אלא בחוליה של רעולי פנים: "סיטואציה מקפיאת דם לאדם בן 70". בערד מתארגנת בצאת השבת הפגנת תמיכה בשיף.

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אני אתייחס לזה פעם אחת לכל גיבורי המקלדת והמזגן שמברברים על כן סכנת חיים או לא", פתח הבן את דבריו. "אבא שלי הוקפץ משנתו באמצע הלילה עם תחתונים ונתקל בחוליית רעולי פנים, לא אחד ולא שניים, חוליה שלמה של פושעים רעולי פנים שלא יהססו לתקוף אדם מבוגר באישון לילה.

זירת הירי בפורץ רכב, ערד (צילום: החדשות 12)
זירת הירי בערד | צילום: החדשות 12

"הוא לא עצר לברר למי יש נשק או מי מהם צמא, הוא ביצע החלטה לפני שאחד מהם יחליט לפעול קודם. בדיעבד גילינו שראש חוליית הגנבים רעול הפנים לא היה חמוש, באותה מידה הוא יכול היה להיות, וזה אבא שלי שהיה מסיים את הלילה בשקית גופות".

"סיטואציה מקפיאת דם לאדם בן 70, ומה עם זה היה אבא שלכם?", סיים הבן את הודעתו ושיתף ידיעה על אירוע בשנת 2012, שבו נרצח בדקירות סכין איציק אלגבי בן ה-61, כשנכנס ליחידת הדיור בביתו שבשרון ומצא שם פורצים.

הפגנת תמיכה באריה שיף, היורה מערד
הפגנת תמיכה באריה שיף בערד

בתוך כך, בעיר ערד מתכננים להפגין במוצאי שבת, תחת הכותרת "כל אחד מאיתנו יכול להיות אריה שיף". תושבי ערד יתכנסו בצאת השבת בצומת הראשית בכניסה לעיר וידרשו ביטחון בעיר: "אין לנו ערד אחרת".

אתמול החליט בית משפט השלום בבאר שבע לשחרר למעצר בית את אריה שיף מערד, החשוד ברצח בן 36 מהפזורה הבדואית שככל הנראה פרץ לרכבו. השופט בדיון, יואב עטר, אמר בדיון: ״צפיתי בסרטון שממנו עולה כי המנוח לא היה לבדו - והיה רכב אחר במקום עם אדם נוסף״.