תקרית באילת: אכיפת תקנות הקורונה והחובה על עטיית המסכות יוצרת לא פעם חיכוכים בין האזרחים לבין המשטרה. אלא שביום שני השבוע התרחשה באילת תקרית חמורה, בין אדם שסירב לעטות מסכה לבין שוטרי משטרת ישראל ושוטרי מג"ב. הוא טען כי אינו יכול לעטות מסכה בשל בעיה בריאותית, והדבר הוביל לעימות בין הצדדים. בהמשך, הוא פורר סיגריה בפניהם של השוטרים, ואף ירק על אחת מהם. הוא עוכב לחקירה, ומעצרו הוארך עד מחר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

אותו אדם נתפס ללא מסכה, התבקש לעטות ואף זכה להצעה מהשוטרים לקבל מסכה מטעמם. הוא המשיך להתמיד בסירובו, וטען שבגלל מחלת האסטמה שממנה הוא סובל אינו יכול להסתובב עם מסכה. בתיעוד ניתן לראות את העימות בין הצדדים, שגלש לפסים אלימים. הוא חשוד שהוציא מכיסו סיגריה, שאף חשודה כסם, ופורר אותה מול פניהם.

בשלב זה, הוא עוכב על ידי השוטרים לתחנה בעיר אילת, שם, על פי החשד, המשיך לקלל את השוטרים ואף ירק בפניה של אחת השוטרות. לטענתו של החשוד, הוא הותקף על ידי שוטרים בתחנה. בעקבות התלונות, מח"ש פתחו בחקירה בנושא.

ביום שני האחרון הוא עוכב, ומעצרו הוארך תחילה ב-3 ימים – בגין איומים, תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, הפרעה לשוטר והעלבת עובד ציבור. כעת, בית המשפט החליט להאריך שוב את מעצרו עד מחר. בית המשפט המחוזי דחה עתירה מטעמו באשר למעצר. כעת, ההקדמות בהליך מתעכבת, בהמתנה להחלטת מח"ש.