"לגלות שמישהו עבד עלייך במקום הכי רגיש - זה מרסק אותך": א' בסך הכל רצתה אהבה. יום אחד התקשר אליה, במקרה, מנחם כהן -  שהציג את עצמו כרב קשיש ומוכר בן 93, סבא ל-70 נכדים. כשהתברר לו שהיא רווקה הוא הציע לה שידוך.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הוא סיפר שיש בחור בן 52", נזכרת א'. "סגן אלוף לשעבר, דוקטור לכלכלה שעושה עכשיו עלייה לארץ מגרמניה. נשמע מה שכל אישה מאחלת לעצמה. הסכמתי". א' החליטה להקשיב לרב השדכן - ונפגשה עם האיש ששידך לה הרב.

הונאת הרב השדכן
הונאת הרב השדכן

"גיליתי שהכל שקר אחד גדול" היא סיפרה. "הוא לא נכד של הבאבא סאלי, אין לו שום תואר ולא היה בשום שליחות. כל מה שהוא עושה זה למכור קרטיבים באזור הדרום".

אך יום אחד כשנכנסה א' לרשת החברתית, גילתה פוסט המזהיר מפני רב שנוי במחלוקת שמשדך לנשים גברים שפרטיהם האישיים כוזבים. והיא לא הייתה היחידה. מתברר שעשרות נשים נחשפו לפוסט וטענו גם כן למעשים דומים מצד "הרב השדכן".

ד' למשל, יצאה תקופה ארוכה עם אותו אדם ששידך לה הרב ודיבר במבטא צרפתי - עד שיום אחד גילתה, לטענתה, שבעצם זהו הרב בעצמו. "הוא התקשר לאמא שלו", שחזרה ד', "ואמר לה 'גברת שרה, אני רוצה להודיע לך שאח שלך נפטר'". אלא שהשיחה עם האם הייתה בקול של הרב ששידך ביניהם – ולא במבטא הצרפתי של האדם שאיתו יצאה.

כך חשף את עצמו ה"רב", וד' החליטה להתעמת איתו – אלא שהיא לא קיבלה ממנו כל תשובה. 6 נשים שנפלו קורבן למעשיו הגישו נגדו תלונה במשטרה עד כה. האדם שעומד מאחורי ההונאה לכאורה הוא שמעון בן חמו, בן 67, שטען באוזני הנשים שהוא בן 52. הוא נעצר שלשום בחשד להתחזות ומעצרו הוארך בארבעה ימים. בחקירתו הוא מכחיש את המיוחס לו. במחוז דרום סבורים שישנן נשים רבות נוספות שגם אותן הוליך שולל, על פי החשד כדי לצאת איתן.‎

עו"ד קובי בן שעיה, פרקליטו של הרב "השדכן"‎
עו"ד קובי בן שעיה, פרקליטו של הרב "השדכן"‎

עו"ד קובי בן שעיה המייצג את בן חמו: "מרשי מכחיש מכל וכל את החשדות המיוחסים לו, לא בוצעה כל עבירה פלילית, מדובר בקשר לגיטימי לחלוטין, לא הייתה כל התחזות, ואין לי כל ספק שהתמונה תתבהר מהר מאוד והתיק יסגר בלא כלום. יצוין כי מרשי הינו איש עסקים מכובד מאוד, סגן-אלוף שתרם במשך שנים לביטחון המדינה ומגיע ממשפחה ענפה ומיוחסת".