בהקלטות שנחשפו אמש (שלישי) במהדורה המרכזית, נשמע הרב נתנאל שריקי, שנעצר שלשום יחד עם עוזרו הקרוב בחשד לביצוע עבירות מין בנשים שונות - מייעץ לאחת הנשים שהגיעו אליו לקבל ברכה. "את לא צריכה להתחרות איתה כדי להוכיח כמה את טובה במיטה", אמר. בימים הקרובים צפויות נשים נוספות להתלונן נגדו. עורך דינו של הרב נתנאל שריקי, ציון אמיר: "הוא מכחיש באופן מלא ומוחלט את הטענות".  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בהקלטה של שיחת ייעוץ של הרב שריקי שקיים עם אישה שנקלעה למצוקה, בשל כוונתו של בעלה לעזוב אותה לטובת אישה אחרת - נשמע הרב אומר: "את אישה יפה, יש לך גוף יפה. את לא צריכה להתחרות איתה כדי להוכיח כמה את טובה במיטה, זה הורג אותי שאת עושה את זה בכלל. בואי, אני אוכיח לו שאת יותר טובה ממנה במיטה". בחלק אחר של השיחה אמר: "כואב לי כל כך כי את הילדה שלי, את לא צריכה להתחרות עם אף אחת. את יפה כי את יפה. לא כי את צריכה להיות יפה בגלל שהיא יפה".  

הרב ואנשי החצר שטיפח הציגו אותו כבעל סגולות מיוחדות, בעל יכולת נדירה לפתור משברים, בין היתר - בעיות פוריות. זה מה שמשך אליו את ג', רופאה שביקשה ברכה - ומצאה עצמה לדבריה, קורבן של עבירות מין. "הוא הסתכל עליי ואמר לי 'וואי, איזה שדיים יש לך, איזה חזה יש לך'. שם לי את היד על הבטן, הרים את היד שלו למעלה, ונעצר בחזה התחתון - התקרב אליי והתנשף", היא סיפרה בחדשות סוף השבוע.

וילון אנשים (צילום: מתוך אנשים)
הרב נתנאל שריקי | צילום: מתוך אנשים

שלשום נעצר הרב יחד עם עוזרו הקרוב. בין היתר, מייחסת לו המשטרה ניסיון לשבש את החקירה. עו"ד סוזי עוזסיני ארניה, פרקליטתן של שתיים מהמתלוננות סיפרה: "היו פניות שבוצעו מצידו של הרב, או מי מקרוביו, כלפי מרשותיי. והדבר כמובן מהווה הפעלת לחץ שהוא אסור על פי דין, אבל הן אזרו את העוז ואת האומץ להתלונן על אף זאת".

מאז תלונתה של הרופאה, התלוננו שתי נשים נוספות. נודע לנו כי גם אחרות מתכוונות להתלונן בימים הקרובים. י' שהגיע להתלונן בתחנת המשטרה סיפרה: "הוא שאל אותי שאלה אינטימית, אם עשיתי הגדלת חזה והאם יש לי קעקוע בחזה. אמרתי לו שכן, והוא ביקש ממני שאראה לו אותו".

עורך דינו של הרב נתנאל שריקי, ציון אמיר אמר: "הלקוח שלי מסר גרסה מלאה, מפורטת, התייחס לפרטי התלונה. הוא מכחיש באופן מלא ומוחלט את הטענות האלה".