פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד שלושה בני משפחה בגין עבירות של רצח בנסיבות מחמירות של בת משפחתם, נבין עמרני בת ה-21 מהיישוב חורה. השלושה מואשמים גם בשיבוש מהלכי משפט. לפי כתב האישום, השלושה רצחו אותה באכזריות, הכניסו אותה לתא המטען והעלימו אותה. לאחר מכן, נכתב בהודעת הפרקליטות, השלושה הזמינו מערבל בטון שייצוק בטון במקום הרצח כדי לטשטש את הראיות. עד כה, גופתה לא נמצאה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הנאשמים הם נאסר אלעמרני בן ה-19, אחיינה של הנרצחת, נעמן אלחויטי בן ה-30 אחיה, והמלאן אלעמרני בן ה-63 - אביה. מכתב האישום עולה, כי בתאריך 28.03.2020, לאחר עימות קולני עם המנוחה במתחם מגוריהם ביישוב חורה, הכו אותה הנאשמים, דקרו אותה בליבה ושיספו את גרונה. המנוחה ניסתה לחלץ עצמה מהנאשמים והחלה לזחול לעבר אימה, אשר ישבה בכיסא הגלגלים בפתח ביתה.

חקירת הרצח ביישוב חורה
חקירת הרצח באזור הדרום | צילום: דוברות משטרת ישראל

אימה ניסתה להתקרב על מנת לעזור לה, נכתב בכתב האישום, תוך שהיא צועקת על הנאשמים שיחדלו ממעשיהם. בתגובה, נאשם 3 שהוא בן זוגה של האם ואביה של המנוחה, הכה אותה והרחיקה ממנה, תוך כדי שהוא מאיים עליה כי אם לא תפסיק לצעוק הוא "יהרוג אותה ביחד עם הבת שלה".

עוד עולה מכתב האישום, שלאחר הרצח, הכניסו הנאשמים את גופת המנוחה לתא המטען של המכונית והעלימו אותה יחד עם הסכין. אביה של המנוחה, נכתב בכתב האישום, נטל צינור מים והחל לשטוף את הדם. כעבור זמן מה, כאשר נוכחו הנאשמים כי לא הצליחו לנקות את משטח הבטון, הזמינו מערבל בטון ויצקו שכבת בטון נוספת על משטח הבטון, וזאת על מנת להסתיר את כתמי הדם.

חקירת רצח אלעמרני
חקירת הרצח באזור הדרום | צילום: דוברות משטרת ישראל

"הנאשמים במעשיהם גרמו, בצוותא חדא, בכוונה למותה של המנוחה בנסיבות מחמירות לאחר תכנון או הליך ממשי של שקילה וגיבוש ההחלטה להמיתה", נכתב עוד בכתב האישום. "המעשה נעשה באכזריות מיוחדת, לאור העובדה שהמנוחה נדקרה ונשחטה, בפתח ביתה של אימה, לעיניה של האם, וכשהיא מתחננת לעזרה ונמנע מהאם לעזור לביתה". 

כאמור, הפרקליטות הגישה היום לבית המשפט השלום בבאר שבע את כתב האישום נגד השלושה, וביקשה את מעצרם עד תום ההליכים. בבקשת המעצר נכתב כי "מעשיהם של הנאשמים מתאר את סוג המעשים האכזריים ביותר שיכול אדם בן אנוש, לבצע. במקרה דנן המעשים אכזריים שבעתיים, שעה שהם מבוצעים, כלפי מי שהיא בשר מבשרם, ובת משפחה מהקרבה הראשונה".