"ההאקר מאשקלון" הורשע פעם נוספת: שנת מאסר בפועל ועוד מאסר על תנאי נגזרו על גבר כבן 21 מדרום הארץ שבמהלך מעצר הבית בו שהה הפיץ ידיעות כוזבות לפיהן הוא הטמין פצצות במוסדות חינוך ברחבי הארץ. הוא מרצה כעת עונש של 7 שנות מאסר בגין עבירות שביצע בשנת 2015.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לפי כתב האישום הורשע הנאשם – בעת שהיה במעצר עד תום ההליכים בגין תיקו המרכזי – הוא התקשר לשני בתי ספר יסודיים במרכז הארץ ואיים על הצוות כי הטמין פצצות במוסדות החינוך. בעקבות האיומים פונו בתי הספר ולמקום הוזעקו כוחות משטרה וחבלנים שסרקו את האזור.

הנאשם התקשר גם לבית מלון באילת ואיים על קצינת הביטחון כי במקום מוטמנת פצצה שעתידה להתפוצץ בקרוב. גם במקרה הזה סרקו חבלני המשטרה את המקום בניסיון למצוא פצצה אך לשווא.

גזר הדין הגיע לאחר הסדר טיעון שנחתם על הנאשם. הוא הביע חרטה ובשל גילו הצעיר ובגין עונש המאסר הארוך אותו הוא מרצה כעת החליטו בפרקליטות להקל את עונשו. העונש מתווסף לעונשו בתיק במרכזי, שבו הורשע בעבירות סחיטה באיומים, פרסום ידיעות כוזבות, תקיפת שוטר ועוד.

עבירות אלה בוצעו משנת 2015 ועד 2017. הוא התקשר ופנה אלפי פעמים לגורמים שונים בעולם ואיים עליהם תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. מעשיו של "האקר מאשקלון" גרמו לפאניקה בציבור, להזנקת כוחות חירום ואף לנחיתת מטוס שלא ביעדו.