האלימות בכביש: תושב תל שבע כבן 25 נעצר הבוקר (שלישי) בחשד לתקיפת ראש המועצה הקומית עומר פיני בדש. על פי החשד, בדש העיר לצעיר בגין הפרעה לתנועה וזה תקף אותו בתגובה. בדש: "נתן לי מרפק וירד עליי".

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הגעתי בבוקר למשרד וראיתי רכב שעולה על המדרכה באדום לבן ונעצר עליה", שחזר בדש. "פניתי לנהג ושאלתי אותו מדוע הוא חונה על המדרכה ככה. יש חניה ממול, עשרה מטרים משם. הוא קילל ועשה תנועות עם הידיים והלך".

ראש המועצה מגולל את המשך האירוע: "התקשרתי לשוטר המקומי שייתן לו דוח וצילמתי את האוטו. הבחור ראה שאני מצלם והתחיל לקלל אותי. צילמתי אותו ואז הוא ירק לי בפרצוף וניסה להוציא לי את הטלפון מהיד".

ניידת משטרה
ניידת משטרה | צילום: דוברות המשטרה

"תוך כדי עימות הוא תקע לי מרפק בצלעות ונכנס לאוטו. אז הוא יצא שוב וחששתי שהביא סכין. הוא ירק עליי ודחף אותי שוב ואז חזר לאוטו", המשיך בדש. "התקרבתי להגיד לו שלא ייסע כי השוטר בדרך. הוא פתח את הדלת ושוב ירק עליי. ניסיתי לחסום אותו אבל הוא נסע וברח".

בדש מספר כי מדובר בתופעה מוכרת של אי ציות להסדרי התנועה: "מעבר לזה שזה מעליב נורא זה נהיה שיגרתי אצלנו שבאים מהפזורה עולים על המדרכות על הכיכרות על הדשא וזורקים פה זבל. זו פעם השלישית שכמעט דורסים אותי. בפעמים הקודמות נהג משאית שנסע בלי רישיון נהיגה ועוד נהג ג'יפ ניסה לדרוס אותי. המשטרה לא עצרה אף אחד כי הוא היה רשום על זקנה בת 94 מתל שבע".

"מעבר להשפלה, רוק בתקופת קורונה זה מחייב בדיקה רצינית", הסביר בדש. "בתקופת הקורונה סגרתי את הדואר עם שרשראות כי הם הגיעו בהמונים בלי מסכות בלי לשמור על המארחים והכללים".