3 צעירים תושבי רהט נעצרו בחשד שתקפו והכו שני נערים בפארק עירוני בבאר שבע. בתיעוד מצלמות האבטחה שהגיע לידי N12 במקום נראים החשודים מכים ושוברים את הסקייטבורד של אחד הנערים. על פי החשד, אירוע התקיפה החל לאחר שאחד הנערים היהודים החל לדבר עם נערה שהתלוותה לצעירים הבדואים. החשודים שוחררו למעצר בית ובכוונת המשטרה להגיש נגד השלושה כתב אישום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתחילת החודש, הוזעקו כוחות משטרה לסקייט פארק בבאר שבע, לאחר ששני נערים תושבי העיר בני 17 ו-18, שבאו להחליק בפארק, דיווחו כי הותקפו בידי שני קטינים בני 17. מחקירת המשטרה עלה כי אחד הצעירים החל לשוחח עם נערה שהתלווה לשני החשודים ואף שאל אותה מדוע היא מיודדת עם בדואים. בתגובה, קרא אחד הקטינים לאחיו בן ה-20 והשלושה תקפו את הצעירים, הכו אותם בפניהם ושברו את הסקייטבורד שלהם.

מכות בסקייט פארק
"הוא המשיך להרביץ, ברחתי משם". הנער הפצוע

"הגענו למקום, רכבנו שם ופתאום באו אלינו 2 בני מיעוטים", סיפר אמש (רביעי) אחד הנערים שהותקפו בשיחה עם N12. "דחפו אותי והתחילו מכות, ניסיתי להפריד אבל ראיתי שאין מה לדבר. הוא הרביץ ונתתי לו בוקס, הוא דחף אותי לגדר ובא לזרוק עלי סלע, הוציא דוקרן כדי לדקור אותי. אמרתי לו 'גבר עזוב אנחנו לא רוצים להסתבך בוא נפסיק' ואז השני הגיע ונתן לי בוקס לתוך העין. הוא המשיך להרביץ, ברחתי משם לשכונה סמוכה והם המשיכו לרדוף אחרי".

אחותו הגדולה הוסיפה: "אחרי זה עוד שלחו לו הודעות ואיומים שיפגעו בו. פחדנו מאוד כי ידענו שהם יודעים איפה אנחנו גרים. החלפנו מנעולים בבית, הוא לא יצא מהבית שבועיים. החלטתי שאני חייבת לסיים את זה - את הפחדים והחשש שיבואו אלינו הביתה. הלכתי לכל החברים שלהם וחיפשתי את הכתובות שלהם ומספרי הטלפון. אספתי גם תמונות, העברתי הכל למשטרה שפתחו בחקירה".

שוטרי תחנת באר שבע ממרחב נגב פתחו בחקירה והצליחו לאתר את החשודים ועצרו אותם - שלושה צעירים בני אותה משפחה מרהט. בשל גילם הצעיר בית משפט השלום בבאר שבע שיחרר אותם למעצר בית בתנאים מגבילים. בכוונת המשטרה למצות את החקירה ולהגיש נגד השלושה כתבי אישום. כחלק מהיערכות לארועי פורים במחוז הדרומי, הורו לתגבר כוחות במקומות בילוי של צעירים