ניצולת שואה נשדדת ונגררת על המדרכה: רוזה קזרנובסקי, ניצולת שואה בת 82, נגררה על המדרכה ונשדדה בשבוע שעבר בבאר שבע ללא רחמים ובאכזריות חסרת גבולות. השודדת, שנמלטה מהמקום, גנבה את ארנקה של רוזה ובו 650 שקלים, כספים של רוזה וחבריה ניצולי השואה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"התחלתי להיאבק בה והיא הפילה אותי", מספרת רוזה, "היא לקחה את התיק. כשהצלחתי לקום ראיתי את הנשים שעזרו לי". אחת מאותן נשים היא אירנה פוגוסטיו, שחלפה במקום עם מכוניתה והייתה עדה לאירוע הקשה. 

"הבת שלי צעקה: 'אמא, תעצרי! זה כמו סבתא שלנו! תסתכלי!'. עשינו פרסה מהר ועצרנו, הייתי בשוק", מספרת אירנה. 
 
פרמדיקים של מגן דוד אדום הוזעקו למקום, ואיתם שוטרי תחנת באר שבע. כמה שעות בלבד אחרי האירוע, חוקרי תחנת באר שבע ממרחב נגב מהמחוז הדרומי של המשטרה איתרו את השודדת - ועצרו אותה.

בתחילת השבוע הוזמנה רוזה למפגש מרגש עם השוטרים. בחקירה התברר שהשודדת מתגוררת באותה השכונה של רוזה ואתמול הוגש נגדה כתב אישום חמור בגין שוד.  

"מדובר באישה נורמטיבית בת 44 ללא עבר פלילי, אישה עובדת שאין שום סיבה בעולם שתתנהג כמו שהיא התנהגה ולכן היא גם הביעה צער וחרטה באופן מיידי", מסר פרקליטה של הנאשמת, עו"ד עידו פורת. 

"אם הן לא היו שם, לא הייתי יכולה להסביר מה קרה. הייתי הולכת הביתה ובוכה", סיכמה רוזה את החוויה הקשה. שבוע חלף מהשוד האלים הזה ורוזה עדיין חוששת לצאת מפתח ביתה, חוששת לעבור ברחוב שיתנפלו עליה שוב.