האלימות הקשה לעיני המצלמה - והבשורות הטובות מהמרפאה: אמש (רביעי) פורסם ברשתות החברתיות סרטון, ובו נראה גבר בועט בחתולה באילת ופוגע בה בעוצמה. שעות לאחר הפצת הסרטונים על ידי פעילי זכויות בעלי חיים המשטרה הודיעה על פתיחה בחקירה: היום העירייה עדכנה על מצב החתולה, שבתחילה דווח כי מתה מעוצמת המכה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הסרטון צולם ב"פיצה תיירות" באילת. עמותת "אילת אנימלס" פרסמה תיעוד מהאירוע – וגם תמונה של החשוד לכאורה: "אנחנו מבקשים בעזרת הציבור לזהות אותו". בעמותה ציינו כי מי שהיה עד למקרה לא דיווח באופן מיידי, ופעילה הגישה תלונה סמוך לחצות. המשטרה ממשיכה לנסות ולאתר את הגבר.

החתולה שנבעטה באילת ומחכה לאימוץ (צילום: דוברות עיריית אילת)
החתולה שנבעטה באילת ומחכה לאימוץ | צילום: דוברות עיריית אילת

מהעיירה נמסר היום: "תלונה שהתקבלה אמש במוקד העירוני על התעללות בחתולה במרכז תיירות, הצילה את חייה. בעקבות התלונה הוזעק למקום דניאל בוקר, פקח השירות הווטרינרי בעירייה אשר הבהיל את החתולה במהירות לטיפולו המסור של ד"ר גיא חיימוביץ׳ ממרפאת חיות הבית באילת. החתולה נמצאת בטיפול במצב יציב".

עוד הדגישו בעירייה: "משטרת מרחב אילת חוקרת את האירוע וככל הנראה צילומי המשל"ט העירוני יסייעו ללכידתו של החשוד בהתעללות. בהזדמנות זאת אנו פונים לציבור הרחב בבקשה לאמץ את החתולה, שמטבע הדברים תתקשה לחזור ולשרוד ברחוב".