במשטרה מבקשים היום (ראשון) את עזרת הציבור באיתור הגבר שחשוד שתקף את נהג האוטובוס בקו 170 של אגד ביום חמישי האחרון. הגבר תועד מקלל ותוקף את הנהג, ולאחר מכן נמלט מהמקום. במשטרה מבקשים מכל היודע דבר על מקום המצאו לדווח למוקד 100, או לתחנת המשטרה של ראשון לציון במספר: 03-9609444.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אחד הנוסעים שסייעו לנהג, ערן יוספין, סיפר בריאיון ל"חדשות הבוקר" מה אירע בנסיעה. "בשעה 12:00 בצהריים בערך, בירידה לאיילון צפון, עלה הבחור שראינו בסרטון לאוטובוס", נזכר. "איך שהוא עלה, הוא התחיל לקלל נמרצות במשך שתיים-שלוש דקות. נוסעים באוטובוס ניסו להרגיע אותו, אבל האלימות שיצאה ממנו הייתה נוראית. הוא עלה בשיא האגרסיות".

שתי בנות ניסו לדבר איתו והוא תקף אותן מילולית וכמעט גם פיזית. אי אפשר היה להרגיע אותו, הוא היה באמוק", המשיך ותיאר. "הבחור תלש לנהג את המשקפיים מהפנים וזרק אותם מחוץ לאוטובוס. לאחר מכן הוא הוציא לו את הפלאפון מהכיס, ופתח בריצה מהירה. הנהג היה חסר אונים, אדם מבוגר, יכול להיות אבא שלי. הוא דיבר בצורה באמת נעימה, באיפוק רב ובסבלנות".

הנהג סיפר ביום האירוע לאפליקציית חדשות 12 את שאירע. "עלה בחור ואמר לי: 'אני מקווה שאתה לא זה שלא עצר לי בכיוון ההפוך – אם זה אתה אני הורג אותך'. אמרתי 'אתה רציני? מה זאת אומרת?', אבל הוא החליט שזה אני והתחיל לקלל אותי, לא הפסיק". לדברי הנהג, הוא חשש לשלומו: "פחדתי ממנו. הוא מטורף, חשבתי שהוא לא בסדר. לכן התנהגתי ככה, ניסיתי להרגיע אותו. פחדתי מאוד".

הנהג הדגיש כי מדובר היה באירוע חריג: "25 שנה אני באגד, וזו פעם ראשונה שקורה לי דבר כזה". עוד הבהיר כי  הדבר לא ישפיע על עבודתו, ואמר כי "אני אוהב את העבודה, וחוזר לעבוד כרגיל. עוד יום-יומיים ארגע".