במשטרה החליטו לסגור את פאב בשדרות בעיר למשך 21 יום – זאת לאחר שאמש (שלישי)  התפתח במקום עימות אלים במהלך הופעה של הזמר יובל מנדלסון ולהקתו "המסע לפולין". "זו בשורה עצובה מאוד, אחרי לילה מטלטל ויום עמוס בדיונים", מסרו בתגובה מנהלי המקום. " אנחנו עוד מנסים לעכל את הבשורה ומחשבים צעדים להמשך. לא ניתן לשום דבר להוריד אותנו, נמשיך בדרך שלנו, מאמינים בטוב".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מהמשטרה נמסר כי מחקירת המשטרה עלה כי "על אף שהעסק פועל ברישיון בתוקף לפי סוג המקום, עלה בחקירת המשטרה כי העסק מעת לעת עורך מופעים בשטח העסק ומחוצה לו, ונערכים אירועים וירידים - וזאת ללא רישיון עסק מתאים".

"עלינו לנגן, ותוך 20 דקות מתחילת המופע אני מזהה ארבעה-חמישה שוטרים במדים משתלטים על ההופעה ותולשים אותנו מהבמה", אמר מנדלסון בריאיון לשש עם עודד בן עמי. "הזמינו אותנו לנגן, וכך עשינו. כשאני מנגן רוקנרול, אני לא מסתכל על השעון".

"אם השוטרים מגיעים, הם יכולים לפנות למארגני האירוע; הם יכולים פשוט להוריד את השאלטר. אבל לעלות לבמה ולתלוש להקת נגנים תוך שימוש בכוח בלתי סביר?", מחה מנדלסון "לקחו את הקלידן שלי, כמעט שברו לו את היד; ירו במתופף באקדח טייזר – וכל הזמן הזה לא אומרים לנו כלום. אני אדם מן היישוב, מורה לאזרחות, יש לי שני ילדים בבית - כל העניין הזה יצא משליטה", התעקש מנדלסון. "למשטרה יש כוח, והם צריכים להשתמש בו בחרדת קודש".

על הטענה לפיה כשהתבקש להפסיק לנגן בחר להמשיך להופיע עם מערכת הגברה עצמאית, הגיב מנדלסון: "קשקוש. מערכת הגברה משל עצמי? אין לי כזו. יש אחת לפסטיבל".