חשד לאונס קבוצתי של נערה שנמשך שבוע וחצי בהפסקות: בת 14 מדרום הארץ התלוננה כי נאנסה לפני שבועיים במשך 10 ימים בידי 4 נערים בשטח בית ספר. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפי הפרסום בחדשות 13, המשטרה פתחה ביום שישי בחקירה לאחר שהנערה ואביה התלוננו כי האונס בוצע במקלט שבשטח המוסד הלימודי: "הם לקחו אותי למקלט בהפסקות, שניים נשארו לשמור בחוץ על הדלת, אחד אנס אותי והשני צילם". אביה טוען שהם קשרו את בתו בזמן המעשים ושניים שמרו בחוץ.

עד כה נעצר נער אחד שחשוד במעשה. אותו נער שנעצר הגיע ביום שישי לתחנת המשטרה מלווה באביו ואמר שהטרידו אותו בטלפון, ככל הנראה מצד משפחתה של הנערה. הוא הגיע כדי להגיש תלונה על הטרדה ונעצר בעצמו. מעצרו הוארך ביום אחד.

הנערה שהתלוננה לא מכירה את הנערים הנוספים בשמותיהם, אך טוענת שתזהה אותם אם תראה אותם. היום היא צפויה לעבור בדיקה רפואית. הנער מכחיש את המיוחס לו בחקירה. הנערה זיהתה אותו ברשת החברתית, אך הוא מצדו אומר שאין לו תמונות באינטרנט.

עו"ד אלכס גאוסקין שמייצג את הקטין מטעם הסנגוריה הציבורית מסר כי "הקטין מכחיש את כל החשדות ומסר גרסה מפורטת. מצער מאוד שבחקירה רגישה שבה מעורבים קטינים המשטרה בוחרת להדליף מידע מתוך החקירה".