הנהג בתאונת הקטלנית באשקלון טוען כי הוא לא זוכר דבר מהתאונה, כך עלה מחקירתו היום (ראשון). לדבריו, זכרונו האחרון מאותו הערב הוא מצאתו מאולם אירועים, זמן קצר לפני שהתרחשה התאונה בה נהרגו שתי האחיות ירין ותהל מעול ז"ל. החקירה נמשכת, והחוקרים עדיין אוספים ראיות ונעזרים בגורמים מומחים כדי לגלות את כלל פרטי האירוע. מצבה של אחותן הקטנה של ירין ותהל, אדל בת ה-14, עדיין קשה מאוד – אך מוגדר יציב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עם תחילת החקירה נבדק החשד שלפיו הצעיר, שהיה בן הזוג של אחת האחיות, נהג תחת השפעת אלכוהול - דבר שהוביל לתאונה הקשה. עוד נבדק כי בן הזוג, שנפצע בתאונה באורח קשה, נסע במהירות מופרזת וכן שהנוסעים ברכב לא היו חגורים. 

צוותי מד"א שהועזקו לזירה קבעו את מותה של תהל במקום ופינו את יתר הפצועים לבית החולים ברזילי בעיר. מבית החולים ברזילי נמסר כי ירין "נותחה שעות ארוכות בלילה וטופלה במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים על ידי צוות בכיר רב מקצועי. למרות המאמצים הכבירים שנעשו על מנת להציל את חייה, לצערנו היא נפטרה". 

ירין מהול‎ נהרגה בתאונה באשקלון‎
זירת התאונה באשקלון | צילום: Photo by Flash90

מבדיקה ראשונית של נסיבות התאונה עלה כי מעט לאחר השעה 03:00 לפנות בוקר (בין רביעי לחמישי) רכב פרטי מסוג סקודה איבד שליטה מסיבה שנחקרת כעת והתנגש בעץ שנמצא על אי תנועה באחד הרחובות בעיר. כתוצאה מעוצמת ההתנגשות, מנוע הרכב התנתק ועף למרכז הכביש. חוקרי המשטרה שהגיעו למקום החלו באיסוף עדויות בזירה ובחקירת התאונה.

חובש רפואת חירום במד"א, בן טטרו, סיפר: "מדובר בתאונת דרכים מזעזעת. המנוע היה מפורק לאורך הנתיב במרחק רב מהרכב, שעמד במרכז הכביש עם פגיעות קשות בחלקו הקדמי. סמוך לאבני השפה של אי התנועה שכבה צעירה כבת 20 עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, היא הייתה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה בשטח".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום