תקרית חריגה בתא המעצר: גבר בן 43 מאשדוד מת היום (שבת), לאחר שהתמוטט בתא מעצר בתחנת משטרה. המשטרה מסרה כי האיש נעצר בחשד לעבירה פלילית, והתפרץ בהתקף אלימות שבמהלכו ניסה לפגוע בעצמו בתוך הניידת ובהמשך בתא המעצר שאליו הוא הוכנס. עוד נמסר כי במהלך הניסיון לרסן אותו הוא התמוטט. השוטרים התחילו לבצע בו פעולות החייאה, ולאחר מכן צוותי מד"א פינו אותו לבית החולים "אסותא" בעיר, שם הוא מת כעבור זמן קצר. דיווח על המקרה הועבר למחלקה לחקירות שוטרים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הבוקר נכנס הגבר לדירה שלא שלו והתחיל להתפרע. בני הבית נכנסו לשירותים, נעלו את עצמם והתקשרו למשטרה. השוטרים הגיעו למקום - והגבר, שהיה בעיצומו של התקף - החל לצעוק שמחבלים רודפים אחריו. השוטרים עלו לדירה לברר מה קרה והדיירת סיפרה להם שהגבר נכנס לביתה, התפרע, ושפך על עצמו אקונומיקה ודברים נוספים שהביא. השוטרים התקשרו לאמו של שטענה כי הוא מצוי בדיכאון בתקופה האחרונה, וכי הוא יצא מהבית להתאוורר והלך לים.

השוטרים עצרו את הגבר והוא הובא לתחנת המשטרה, שם המשיך להשתולל ודפק את ראשו בקירות ובסורגים. השוטרים נתנו לו קסדה כדי למנוע את הפגיעה ואז לטענתם הוא התמוטט. השוטרים החלו בפעולות החייאה מצילות חיים עד להגעת צוותי מד"א. הפרמדיקים ייצבו את מצבו ופינו אותו לבית החולים אסותא - אך הוא נפטר כעבור שעה. המשטרה העבירה את פרטי המקרה לבחינת המחלקה לחקירות שוטרים.