החשד לאונס הקבוצתי של נערה שנמשך שבוע וחצי בהפסקות: שני נערים נעצרו הבוקר (ראשון) בחשד לביצוע עבירות מין כלפי קטינה, בהמשך לתלונתה של נערה בת 13 מהדרום לפיה נאנסה לפני כשבועיים במשך 10 ימים בידי 4 נערים בשטח בית הספר תוך שהם מצלמים את המעשים ומאיימים על חייה. נער נוסף, שהוא החשוד המרכזי, נעצר יומיים קודם לכן, והיום צפויה הנערה לעבור בדיקה רפואית שעלולה להשפיע על המשך מעצרם של החשודים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

שני נערים עוכבו לחקירה במהלך הלילה, שם מסרו את גרסתם ובסיומה נכלאו. החשוד המרכזי הוא נער בן 16, שהכחיש כל מעורבות בפרשה ואמר שלא מכיר את הצעירה לפני העימות ולא היה במקלט בו טענה כי התרחש האונס.

גורם המעורה בחקירה סיפר כי הוא סיפק עדי אליבי, חבריו מאותה שכבה בבית הספר, ועל פי אותו גורם - הם החשודים שנעצרו. השניים יובאו לבית המשפט במהלך היום, שם יתקיים דיון בהארכת מעצרם. 

המשטרה ביקשה להאריך מעצרו של בן ה-16 בעשרה ימים, אך בית המשפט הסכים להאריך אותו רק ביום אחד. הנערה צפויה לעבור בדיקה רפואית במהלך היום, ולאחר מכן יתברר האם המשטרה תאריך את מעצרו של החשוד המרכזי – או תשחרר אותו לביתו. 

לפי הפרסום בחדשות 13, המשטרה פתחה ביום שישי בחקירה לאחר שהנערה ואביה התלוננו כי האונס בוצע במקלט שבשטח המוסד הלימודי: "הם לקחו אותי למקלט בהפסקות, שניים נשארו לשמור בחוץ על הדלת, אחד אנס אותי והשני צילם". אביה טוען שהם קשרו את בתו בזמן המעשים ושניים שמרו בחוץ.

המתלוננת לא הכירה את הנערים הנוספים בשמותיהם, אך טענה שתזהה אותם אם תראה אותם. הנערה זיהתה את החשוד המרכזי ברשת החברתית, אך הוא מצדו טען שאין לו תמונות באינטרנט.

בן ה-16 הגיע ביום שישי לתחנת המשטרה מלווה באביו ואמר שהטרידו אותו בטלפון, ככל הנראה מצד משפחת הנערה. הוא הגיע כדי להגיש תלונה על הטרדה, מה שהוביל לכך שנעצר בעצמו.