במהלך סוף השבוע הודיעה המשטרה על תקרית חריגה שאירעה בתא המעצר שבמהלכה גבר כבן 43 שנעצר בחשד לעבירה פלילית התמוטט ומת לאחר זמן קצר. אלא שכעת, אחיו של הנפטר טוען בשיחה עם החדשות 12 כי המשטרה לא סיפרה את האמת בנוגע להתגלגלות האירועים: "הם משקרים, הוא נפטר בתא המעצר, ירו בו שם בטיזרים אחרי שאזקו אותו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לאחר התקרית המשטרה מסרה כי האיש נעצר בחשד לעבירה פלילית לאחר שהתפרץ לבית בהתקף אלימות ולאחר מכן ניסה לפגוע בעצמו בתוך הניידת ובהמשך בתא המעצר שאליו הוא הוכנס. אלא שאחיו מספר סיפור אחר לחלוטין.  

"קודם כל, חשוב להדגיש שאח שלי לא פורץ כמו שכתבו, אח שלי לא עבריין", סיפר האח על הרקע לתקרית. "בתקופה האחרונה הוא עבר קשיים בעסקים שלו, והשתמש בתקופה האחרונה בהרבה כדורי הרגעה. "הוא גם היה כנראה בתקופה של הרבה הזיות שרוצים לפגוע בו, כל הזמן מישהו רודף אחריו".

עו
עו"ד עפר ברטל | צילום: חדשות 2

האח סיפר שבניגוד להודעת המשטרה, האח לא פרץ לדירה, אלא התבלבל בין הבניינים והגיע לדירת השכנים. "הוא עלה לקומה חמישית, רק שהוא בטעות נכנס לבניין אחר ולא שלו, הכדורים גרמו לו לעשות את מה שעשה", טען. "הוא נכנס לבית, ואמר לגברת, אותה הוא מכיר, שהוא לא בא לפגוע בה. הוא אמר שרודפים אחריו ושרוצים לרצוח אותו. מהבהלה היא נכנסה לחדר ונעלה את הדלת מהילדה".

"הוא ביקש ממנה להזמין משטרה כי הוא חשב שרוצים לפגוע בו, זה הכל היה בקטע של הזיות", הוסיף האח. "המשטרה הגיעה, והוא כבר ירד למטה מתחת לבניין. במקום שהמשטרה תבוא ותרגיע אותו, הם ירו בו באקדחים האלה (טייזר – ת.ס)".

האח סיכם והאשים את המשטרה בטיוח המוות של אחיו: "כנראה שהאקדחים עשו לו פגיעה בלב והוא התרסק. הם הוציאו דוח שהוא נפטר בבית החולים - הם משקרים. הוא נפטר בתא המעצר, ירו בו שם בטיזרים אחרי שאזקו אותו. זה כל הסיפור".

בעוד גופת הגבר הועברה לנתיחה, במשטרה אומרים הערב כי הנושא הועבר לחקירת המחלקה לחקירות שוטרים. 

עו״ד עפר ברטל ממשרד ברטל כהן שמייצג את השוטר שמעורב בתקרית מסר בתגובה: "השוטר משתתף בצער המשפחה על אובדנם. הגבר הלך כפי הנראה לבית עולמו, בנסיבות שאינן קשורות לפעולות המשטרה בעניינו. השוטר פעל במדויק על פי הנהלים המחייבים אותו, באופן שתאם את התנהגות המנוח".