הקטל בכבישים: עלה לשבעה מספר ההרוגים בתאונות הדרכים במהלך סוף השבוע. בתאונת דרכים שארעה לפנות בוקר בהר הצופים בירושלים נהרג אדם אחד, ועוד שישה בני אדם נוספים נהרגו אתמול בתאונה קטלנית סמוך לבית שמש.

ההרוג בתאונה בירושלים הוא חייל בן 19 שנהג ברכבו ככל הנראה ללא רישיון נהיגה. הצעיר נסע בדרך המנהרות שבהר הצופים, התנגש בעמוד ונהרג במקום.

סמוך לשעה 17:30 אתמול בצהריים אירעה תאונת דרכים חזיתית בין שתי מכוניות בכביש 38, סמוך לכניסה לרמת שמש. אמבולנסים של מד"א שהוזנקו למקום התאונה נאלצו לקבוע את מותם, ופינו שני פצועים במצב קשה לבית החולים הדסה עין כרם.

שלושה מבין ההרוגים הם בשנות ה-20 לחייהם, והשלושה הנוספים הם כבני 50. מהמשטרה סבורים כי הצעירים באחת המכוניות שחזרו מבילוי בבריכה היו תחת השפעת אלכוהול. בנוסף, ציינו במשטרה כי עד היום לא ארעה תאונה אחת בכביש הזה.

"בני משפחה משתוללים על הכביש"

"יש כאן בני משפחה שמשתוללים על הכביש מגודל הכאב שעדיין לא מעכלים את מה שארע", משה ברגמן מתנדב זק"א שנמצא במקום האירוע סיפר לחדשות 2 באינטרנט.עוד סיפר ברגמן כי כוחות משטרה מנסים להרגיע את הרוחות במקום, מה שנראה, לדבריו, כזירה קשה מאד.

דוד כהן, ראש מדור במד"א ירושלים שהגיע למקום מתאר אף הוא זירה קשה, "מדובר בהתנגשות חזיתית של שני כלי רכב פרטיים בכביש 38, לצערי יש הרוגים במקום".  כהן סיפר כי חלק מן הפצועים עדיין היו בהכרה כשצוותי מד"א הגיעו אליהם. "במקום יש מהומה לא קטנה, בני משפחה משתוללים, אירוע לא פשוט, אירוע קשה".

בגליל: 9 פצועים קל בתאונה

בערך באותה השעה ארעה תאונה בגלילי התחתון, בה נפצעו קל תשעה בני אדם. אמבולנסים של מד"א פינו את הפצועים לבית החולים פוריה ולבית החולים בנהריה.

ארבע תאונות קטלניות בשבוע אחד

ביום שני בתחילת השבוע נהרג אדם אחד, שלושה נפצעו קשה ואדם נוסף נפצע קל בתאונת דרכים שארעה לפנות בוקר ברחוב לילנבלום בנתניה, בסמוך לתחנת המרכזית.

יום לפני כן אירעו שתי תאונות קשות- בהן היו מעורבים צוותי חילוץ רבים. בכביש גהה עמלו אמש צוותי חילוץ וכיבוי אש על מנת לחלץ נהג משאית שמצא עצמו לכוד בתא הנהג, לאחר שגלילי ברזל ענקיים שנשא על המשאית בה נהג חדרו לתא הנהג ואיימו למחוץ אותו למוות.

עוד באותו הנושא:

מול המצלמה: מחלצים נהגים שנתקעו לדקות ארוכות בכלי רכב מעוכים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו