חשד לתאונת "פגע וברח" בכביש 4: גבר (24) ואשתו (22) שהיו עסוקים בתיקון תקר בצמיג, נפגעו על ידי משאית חולפת ונהרגו במקום. האישה הייתה בהיריון מתקדם.

הצמיג על הכביש ליד הרכב, היום בכביש 4
הצמיג על הכביש ליד הרכב, היום בכביש 4 | צילום: עזרי עמרם - חדשות 2

התאונה התרחשה סמוך לשעה 10:30 במחלף יבנה בכביש 4. שני בני הזוג יצאו מהרכב כדי להחליף צמיג במכוניתם, ואף לבשו אפוד צהוב כפי שנדרש בחוק, כשמשאית שנסעה בכביש המהיר סטתה לשוליים מסיבה שעדיין אינה ברורה ופגעה בהם חזיתית. נהג המשאית עצר לכמה שניות לבדוק מה קרה, ואז נמלט במהירות מהמקום.

מיד לאחר הפגיעה הראשונה, חלף במקום נהג משאית נוסף שלא הספיק לבלום ודרס שוב את הגבר שהיה מוטל במרכז הכביש. "הוא עמד לפניי לזמן קצר ואחר כך ברח מהמקום", סיפר דב בינדר, נהג המשאית השני, לחדשות 2 באינטרנט. "פשוט לא הספקתי לבלום".

זירת התאונה, אתמול
זירת התאונה הקשה, היום | צילום: hnn.co.il

"אני מציע לנהג הדורס להסגיר את עצמו"

כוחות משטרה גדולים הוזעקו לזירת האירוע, שפתחו בחקירת נסיבות התאונה. בין היתר הועלה גם מסוק לאוויר, בניסיון לאתר את הנהג הנמלט, אולם עד כה לא נעצרה המשאית החשודה בדריסתם של בני הזוג. על פי תיאור שמסרו עדי ראייה בזירה, מדובר במשאית קטנה עם ארגז סגור בצבע לבן ועליו כיתוב.

"כעת אנחנו מתמקדים בניסיונות לאתר את הנהג הפוגע", אמר רפ"ק שי מזרחי, ראש לשכת התנועה במרחב שפלה במשטרה. "אני מציע לו מכאן להסגיר את עצמו לתחנת המשטרה הקרובה ולמסור את גרסתו. אני בטוח שגם הוא בסערת רגשות בעקבות המקרה, אבל יש חשיבות למסירת הגרסה שלו למה שקרה".

"לא נשאר להם שום סיכוי"

קמב"ץ זק"א מרחב לכיש, יוסי לנדאו, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי המראות בזירת התאונה היו קשים. "כשהגעתי למקום הם כבר היו ללא רוח חיים. מדובר בבני זוג מקריית גת, האישה הייתה בהיריון מתקדם".

"הם ניסו לתקן תקר בגלגל, אבל לא נשאר להם שום סיכוי. ניסינו לבצע בהם החייאה אבל זה היה כבר אבוד", הוסיף לנדאו. "זו זירה קשה מאד שאנחנו לא רגילים לראות. שני אנשים שנהרגו לחינם".

המשטרה מבקשת מעדי ראייה לתאונה הקשה ליצור קשר בטלפון: 050-6274441.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק