אליעזר (צ'ייני) מרום (צילום: חדשות 2)
פרטים חדשים בפרשת מפקד חיל הים | צילום: חדשות 2

גם הבוקר נחשפים פרטים חדשים על הפרשה המביכה של מפקד חיל הים: העיתון ידיעות אחרונות מפרסם כי למרות שהאלוף אליעזר מרום (צ'ייני) טען כי הבילוי במועדון החשפנות היה "מעידה חד פעמית", אתמול הוא הודה כי ביקר במקום יותר מפעם אחת.

עם זאת, חושב מרום ש"גם שני ביקורים במועדון החשפנות הם בגדר מעידה חד-פעמית". למקורביו אמר שהוא מרגיש פגוע ונרדף, וכי הוא לא שיקר לרמטכ"ל .

"איך הוא עבד עלינו"

על פי הפרסום, סיפרו עובדות במועדון החשפנות "גו גו גירלס" כי מרום ביקר במקום כמה פעמים. אדם נוסף הנוהג לפקוד את המקום חיזק את גירסתן של העובדות. "איזה קטע, איך הוא עבד עלינו", אמר. "בכל הפעמים שהוא הגיע לכאן הוא דיבר בכניסה באנגלית. בחיים לא הייתי מנחש שהוא מפקד חיל הים". גם אחת העובדות אמרה כי האלוף מרום דיבר איתה באנגלית בפעם האחרונה שהיה שם.

מרום התנצל על המקרה בפני הרמטכ"ל ואמר כי הוא "מבין שאלה לא הערכים המצופים ממנו". למקורביו אמר: "שגיתי, אני מבין שמדובר בתקלה. אני מתחרט". 

בתגובתו הראשונה ציין מרום כי הגיע למועדון החשפנות לזמן קצר "במסגרת מסיבה של חבר". אבל עדויות של מבלים במועדון חושפות שצ'ייני שהה יותר מ-30 דקות לבדו, כשהוא מוקף בחשפניות חשופות חזה.

חושף הפרשה: הרסתי לחשפניות את הפרנסה