"זו הייתה מעידה חד-פעמית". כך מסביר היום מפקד חיל הים, אליעזר (צ'ייני) מרום את ביקורו במועדון החשפנות גו-גו בתל אביב. מרום התנצל על המקרה ואמר כי הוא "מבין שזה לא הערכים המצופים ממנו". למקורביו אמר מרום: "שגיתי. אני מבין שמדובר בתקלה. אני מתחרט".

ההתנצלות הועברה בבירור מיוחד עם הרמטכ"ל לאחר שנחשף הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות" כי קצין בכיר בצה"ל נצפה חוגג ומתהולל במועדון המפוקפק. אזרחים שבילו במועדון ראו את מרום - כשהוא לבוש בבגדים אזרחיים - מעשן ושותה, כשמסביבו רוקדות בחורות חשופות חזה. האלוף מרום אמר בתחילה כי בסך הכול "שהה במקום זמן קצר, לאחר שבא להגיד שלום לידיד".

"הפרסום עושה שני דברים", סיפר היום הבעלים של הגו-גו קובי מזרחי לחדשות 2 באינטרנט. "מצד אחד זה נותן לנו פרסום. מצד שני לא בטוח שמדובר בפרסום טוב. חשוב לי לשמור על האורחים. אנחנו מוכרים שואו וחשוב לי שזהותם של האורחים לא תצא החוצה".

מפקד חיל הים לשעבר מרום
אליעזר צ'ייני מרום, ארכיון | צילום: חדשות 2

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "מפקד חיל הים אלוף אלי (צ'ייני) מרום דיווח היום למפקדו הרמטכ"ל על כך ששהה אמש במועדון בת"א בו מופיעות חשפניות ומסר כי הוא מודע לכך שהאירוע אינו עולה בקנה אחד עם הערכים המצופים מקצין במעמדו. הקצין הביע צער על שהמקרה פוגע בצה"ל ברמה הערכית והתנצל על כך. האלוף מרום הוסיף כי מדובר במעידה חד פעמית עליה הוא מביע חרטה. הרמטכ"ל רשם לפניו את הסברי האלוף והעיר לו על המעשה".