פרמדיק בחוף הים. ארכיון (צילום: חדשות 2)
פרמדיק בחוף הים. ארכיון | צילום: חדשות 2

טרגדיה בדרום: אב בן 45 שנכנס הערב (א') לים בחוף לידו שבאשדוד כדי לחלץ את שני ילדיו שהיו במצוקה טבע למוות. הוא נמצא לאחר חיפושים של המשטרה ויחידת הצוללנים של זק"א בחוף המרינה בעיר. שני ילדיו, בני 15 ו-16 חולצו בשלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שוטרי השיטור הימי ממרחב לכיש בשיתוף עם מסוק מהיחידה האווירית וצוללנים של זק"א ערכו סריקות נרחבות אחר האב, שבמהלכן נמצאה גופתו ונמשתה מהמים. על פי עדי ראייה, למעט שני הילדים שחולצו, הגבר היה במקום עם עוד שלושה מילדיו ואשתו שחיכתה בחוף. "אבא שלנו במים!", הם צעקו כשהגיעו כוחות ההצלה.

לאחר האירוע, המשפחה נלקחה לביתם והמשטרה פתחה בחקירה. "אשתו הייתה בשוק ונצמדה לאנשי ההצלה בחיפושים", סיפר עד ראייה.

הילדים אמרו לאנשי מד"א: "אבא נסחף" 

איש מד"א יעקב אבוהרון סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי כאשר הגיע עם הצוות למקום הוא תחקר את הילדים שהיו בחוף. "אבא שלנו נכנס להוציא אותנו מהמים ואז הוא עצמו נסחף", הם סיפרו.

"מדובר בטרגדיה קשה", אמר משה וייצמן חובש ארגון "איחוד הצלה". "מדובר באב שנכנס למים עקב ילדיו שנסחפו וטבע למוות. הילדים יצאו מהמים כשהם בריאים ושלמים והאב אותר לאחר זמן ארוך של חיפושים על ידי השיטור הימי כשהוא ללא הכרה. אני וחובשים נוספים ביצענו בו פעולות החייאה, למרבה הצער נקבע מותו, כוחות גדולים של המשטרה ויחידות החילוץ פעלו לאיתורו".

דובר מד"א, זכי הלר מסר כי בשעה 21:40 נמסר למד"א מרחב לכיש על גבר שנעלם במים, לאחר שככל הנראה נכנס להוציא את ילדיו מהים: "נמשה מהמים גבר מחוסר הכרה ללא נשימה ודופק, וחובשים ופרמדיקים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה כשלאחריהן נקבע מותו".